Wpis z mikrobloga

#ogloszenie #szukam #muzyka #jazz #swing #bydgoszcz #kujawskopomorskie #muzycy

Uwaga Mireczki, ładna i dobrze śpiewająca Mirabelka szuka wyłącznie Panów do zespołu retro. Gacie na szelki, wąsy i wyczucie dobrego smaku mile widziane. Chcę dodać trochę radości temu smutnemu jak ... mieście :) Kontrabasy, trąbki, gitary, saksofony, wokale męskie - przybywajcie tłumnie. Możecie z okolic, o ile będzie Wam się chciało przyjeżdżać na próby do Brzydgoszczy.

Moje #pokazmorde jest w awatarze, nie bać się, nie gryzę. Jak trzeba będzie, to nawet zaśpiewam na mirko. A co!
  • 25
@MrHouse22: Jak nagram coś w klimacie, to wstawię. Zastanawiam się czy filmik z głosem nie miały większej siły rażenia :P No i nie chcę, żeby mircy tylko oceniali, tylko, żeby te bardziej zdolne jednostki się do mnie zgłosiły. Będzie mi bardzo smutno jeśli to nie wypali :(
@Przem77: Nie mam kompleksów. Koleżanka z Bieszczadow. Które przyznasz, są ładniejsze od Brzydgoszczy - swoją drogą to pieszczotliwa nazwa, nie spinaj się ;)


@Mlenywiec: pieszczotliwa nazwa... To nie wiem jakie Ty pieszczoty lubisz ;) ja bydgoszczanin od urodzenia i takie okreslenie mojego rodzinnego miasta mnie denerwuje delikatnie mowiac. Bieszczady lasy i male miasteczka,Bydgoszcz duze miasto wiec co tu porownywac?
@Przem77: Lasy, cerkwie, małe, drewniane kościółki vs. dworzec moloch, słynna czerwona fala i mało ciekawych wydarzeń kulturalnych :) Z tymi pieszczotami to mnie masz :P Ale też pokochałam Brzydgoszcz na swój sposób. Nie wiem czy teraz potrafiłabym mieszkać gdzieś indziej.