Wpis z mikrobloga

Odnosząc się do mojego postu sprzed tygodnia: http://www.wykop.pl/wpis/13145757/jestem-przerazony-tym-w-co-zmienia-sie-moje-zycie-/ chciałem podziękować wszystkim, którzy się wtedy wypowiedzieli i pomogli mi podjąć decyzję. To była dla mnie ciężka, bezsenna noc pełna przemyśleń nad swoim życiem. Za kilka dni zaczynam terapie w Zabrzu, w miejscu gdzie są specjaliści znający specyfikę mojego problemu. Już na pierwszej rozmowie zauważyłem, że rozmawiam z osobami będącymi w temacie - kilka razy wcześniej próbowałem i spotykałem się z dużą niewiedzą. Mam nadzieję, że jak zacznę to ogarnę swój problem.

Podziękowania dla @Sibannac @maluszeczek @ostry_wodorosty @msk42 @phoos @Doboszi @ForThoseWhoKnow @Kampala

Każda z tych wypowiedzi była dla mnie w tamtej chwili na wagę złota :). Dzień później byłem już w ośrodku by opowiedzieć o swoim problemie.

#narkotykizawszespoko (nie zawsze) #narkotyki #lsd #terapia
  • 16
@Alkonauta: Ja dzięki temu że zolpi na recepte to się w to nie #!$%@?łam, ale np. przy kodeinie dawki sięgały 600-700mg i nigdy nie wpadłam w fizyczne uzależnienie, nie wiem jak ( ͡° ͜ʖ ͡°). Z proszkami to chyba najgorzej było, ale też bez nie wiadomo jakich cyrków, więc jemu się uda też, wierze w to ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Sibannac: fizycznie jeszcze nigdy nie byłem od niczego uzależniony na szczęście. A z zolpi problemu nie ma, tu ktoś załatwi, tu można z neta zamówić, tu lekarz recke wypisze i tak się to kręci.
@Transcendence: cieszę się że mogłem pomóc, a przede wszystkim z twojej męskiej decyzji, to najlepsze co mogłeś zrobić i przy dobrym nastawieniu można powiedzieć że rozpoczynasz powrót na prostą w życiu, za parę lat będziesz sobie cholernie wdzięczny za ten wybór