Wpis z mikrobloga

Serial Outlander, pomimo, że bardziej dla #rozowepaski to jednak od 9 odcinka naprawdę robi się świetny. Ciekawe żonglowanie wątkami, zwroty akcji, życie społeczne szkockich górali, ówczesne zabobony, przedstawienie ówczesnego prawa, po prostu inna rzeczywistość - wszystko to składa się na naprawdę świetny serial. Do tego prawie w każdym odcinku niezłe sceny erotyczne, jeśli kogoś interesuje. A dla #rozowepaski także wątek miłosny/romansowy. Do 8 odcinka oceniałem serię na 7, ale po całym sezonie daję mu plusosiem a nawet blisko dziewięć
#outlander #seriale
Pobierz K.....r - Serial Outlander, pomimo, że bardziej dla #rozowepaski to jednak od 9 odcin...
źródło: comment_i3NC7FTwaJ0oMJlsUANDDMcc4EhLxIcW.jpg
  • 5
@KurtWallander: @Blaskun: obejrzałam, mimo że się wzbraniałam początkowo i pomijając to wszystko, co zostało napisane powyżej, to dodam jeszcze, że jest to chyba najpiękniejszy wizualnie serial, jaki widziałam. 3/4 kadrów mogłoby spokojnie zostać pięknymi zdjęciami, gra światła jest genialna, rozplanowanie kadru i kompozycja ujęć świetne. Nawet jeśli komuś fabuła nie pasuje, ale jeśli interesuje go ten aspekt, to niech ogląda śmiało.