Wpis z mikrobloga

Info dla wszystkich lemingów bredzących o ruskiej agenturze i trollach.
-Śmieszne że wszędzie doszukujecie się spisku. Vlad nie jest żadnym "Trollem" użytkownikom FB jest znany co najmniej od marca (zdjęcia wyżej również pochodzą z marca/kwietnia)
Vlad jest po prostu polonofobem, który publicznie bez ukrywania swojej tożsamości obrażał Polskę i Polaków... robił to tak długo aż nie zainteresowały się nim media i wykop.
@katom: A Ja szczerze mówiac tego nie lubie, bo z nimi bedzie taki sam problem jak z turasami w NIemczech itp. Na razie to przyjeżdzają i pracuja za złotówki, gdzie 200pln to ich wypłata na Ukrainie, ale ta ich wdzięczność nie będzie wieczna, Wołynia im nie zapomne. Dzisiaj wielcy przyjacie a jutro przyjda ponabijać nasze dzieci na płoty. #!$%@? im w dupska, niech się powyżynają z ruskimi.
@D333w: Byłem na Ukrainie kilka razy i powiem Ci szczerze, że takich obaw nie mam. Ludzie generalnie są życzliwi i otwarci. Kulturowo nie różnią się jakoś specjalnie od nas w przeciwieństwie do np. islamistów. Nie spotkałem się też z wrogością wobec Polaków. Ten cały Vlad to IMO wyjątek potwierdzający regułę. Nam się niestety też trafiają tacy "reprezentanci" poza terytorium RP.
@S4MM43L: Byłem na ukrainie 5 razy z czego 3 razy na krymie. Także nie czułem nienawiści, mało tego byłem w Rosjii, i zwiedzilem też zachodnią i południową europę. Zdecywdowanie najlepiej czułem się na bałkanach i za wschodnimi granicami naszego państwa, bo juz na zachodzie patrzyli na mnie jak na biedę. Ukraińskie i Rosyjskie dziewczyny się do mnie kleiły, ale to wszystko biznes, nie muszą się bawić w vizy itp poza tym,
No cóż, są normalni Ukraińcy i #!$%@?. Tak samo jak z Polakami.

W sobotni wieczór byłem na dniach miasta, z ziomeczkami podbiliśmy do jakiegoś typka żeby spytać gdzie dalej się ludzie bawią, okazało się, że jest Ukraińcem. Pochodzi z zachodniej Ukrainy, pracuje w Polsce na dachach, 10 zł na godzinę. Na Ukrainie upadła firma przewozowa w której pracował i musiał emigrować, jest tutaj do września. Uczciwie pracuje i ogólnie wydawał się spoko,