Wpis z mikrobloga

Siemka mirki i mirabelki
1. Z racji, że moje aktualne zasilanie zaczyna mnie denerwować chcę je zmienić na coś lepszego. Aktualnie posiadam vapros nunchaku i parownik aspire nautilius. Zastanawiam się nad istickiem tylko jeszcze nie wiem jaka moc wybrać. W przyszłości chce zmienić parownik na subtanka mini co by kręcić samemu grzalki. Czy 30w da rade uciągnąć subtanka? A może kupić od razu suboxa? ;) chciałbym wydać jak najmniej na zasilanie więc proszę o linki gdzie mogę wyrwać tanio isticka albo suboxa

2. Chce zacząć mieszać swoje liquidy. Mógłby ktoś napisać albo podać linki jak za to się zabrać, skąd brać składniki i w jakich ilościach?

#epapierosy #epapieros #mojliquid
  • 15
@pavaczek: Na ten moment mam dokładnie tę samą konfigurację (nunchaku + nautilus) i też myślę nad istickiem. Znajomy ma 30watowego z subtankiem kangertecha i pali się to baaardzo przyjemnie. Ja myślałem nad parownikiem eLeaf Lemo 2. Co do mieszania własnych olejków to polecam bazę vpg power smoke (tania i dobra) oraz atmos lab (trochę droższa, ale lepsza) i aromaty inawera, albo atmos lab. Ja wlewam w zależności od aromatu od 9
@apaczacz: fakt, lenistwo wzięło górę, przejrzę tag, dzięki :)
@Drill: nad tym również się zastanawiałem i chyba go wezmę. jak myślisz, uciągnie on subtanka w przyszłości?
@FlameVinci: nad tym właśnie myślałem, z tego co czytałem czasami w tagu to kojarzę, że poleca się brać składniki z biomusu i do tego którąś bazę z nikotyną (chyba hangsen) z e-dymu, tylko którą? vg, pg?
@pavaczek: Ja mam isticka 50w i lemo 2 - rzadko kiedy przekraczam 40w bo po prostu za gorące vapowanie dla mnie. Teraz zamówilem istick 40w i po wypłacie wpadnie jeszcze Zephyrus Sub Ohm Tank. Rodzicom zakupie suboxa mini (biały dla matki) a subtanka miniacza zwykłego ojcu.
@Bobvious: Porównania dużego nie mam do subtanka bo tylko dwa razy się z Minicza zaciągnąłem u znajomego i bardzo podobne odczucia jak z lemo 2 - ja zabrałem się za lemo bo uczę się kręcić grzałeczki i to napełnianie mi się spodobało.