Wpis z mikrobloga

7 146 - 3 = 7 143

Tytuł: Uczeń skrytobójcy
Autor: Robin Hobb
Gatunek: fantasy
★★★★★★★★

Tom 1 Trylogii Skrytobójca - opis zbiorczy poniżej

Tytuł: Królewski skrytobójca
Autor: Robin Hobb
Gatunek: fantasy
★★★★★★★★

Tom 2 Trylogii Skrytobójca - opis zbiorczy poniżej

Tytuł: Wyprawa skrytobójcy
Autor: Robin Hobb
Gatunek: fantasy
★★★★★★★★

Tom 3 Trylogii Skrytobójca - opis zbiorczy poniżej

Młody Bastard to nieprawy syn następcy tronu księcia Rycerskiego. Dorasta na dworze w Królestwie Sześciu Księstw, wychowywany przez szorstkiego koniuszego swego ojca. Ignoruje go cała rodzina królewska oprócz chwiejnego w swoich sądach króla Roztropnego, który każe uczyć chłopca sekretnej sztuki skrytobójstwa. W żyłach Bastarda płynie błękitna krew, ma więc zdolność do korzystania z Mocy.


Dawno nie czytało mi się tak łatwo i szybko. Podobała mi się ta trylogia, nawet pomimo tego, że nie nie jest to opowieść przesadnie wyszukana a świat przedstawiony trąci nieco naiwnym idealizmem. Fabuła wciąga choć irytujące jest założenie wiecznego niedoinformowania głównego bohatera. Nikt mu nic nie mówi a potem się dziwią, że jego działania są jakie są.. no cóż. Zakończenie dla jednych rozczarowujące dla innych pewnie będzie jedyne możliwe. Polecam, bo letnia pora sprzyja fabule lekkiej łatwej i przyjemnej

#bookmeter

Wpis został dodany za pomocą skryptu do odejmowania
!Dzięki niemu unika się błędów w działaniach
!Pobierany jest zawsze ostatni wynik
likk - 7 146 - 3 = 7 143

Tytuł: Uczeń skrytobójcy
Autor: Robin Hobb
Gatunek: fanta...

źródło: comment_2GJGx1fa54DXa21P1DfBYRXwJzRzJR2K.jpg

Pobierz
  • 8
@likk: o, ja akurat nie mogłem nigdzie trafić na tę trylogię i przeskoczyłem od razu do Złotoskórego. Ciekaw jestem czy dużo straciłem, jak mniewam jak przeczytasz to podzielisz się odczuciami na tagu?