Wpis z mikrobloga

Tak jak pisałem. Każdy kto da plusa przeleje jeden grosz na konto. Większość chciała na pajacyk więc już dla uproszczenia wysłałem 60 groszy od wykop.pl dla pajacyka xD Słabo się spisaliście. Tym razem - ile plusów zdobędzie ten wpis tyle groszy na pajacyk :D Pobijcie rekord i dajcie z 10.000 ( ͡º ͜ʖ͡º)
@RIKZAG, @Nasu, @Colek, @MojHonorToWiernosc, @adhezja, @HIIP, @SkunksZlodziejaszek, @chrupol, @rozlane_mleko, @komeniusz, @Leafina, @chybaDapi, @ultrarozrywka, @Mefyou, @Navari, @AgniechaWykopuje, @ArktycznaMalpa, @Maxxtom, @donio721, @WykopQ, @rMp77, @FlatEric, @smirk0, @cukier_bialy, @Greech, @maz00r, @Judasz_Iskariota, @jarunia, @Sarpens, @embriao, @Kuciniak, @bombelos13, @Kylo_EL, @Shiky, @DamnumEmergens, @brtk122, @DBR9,
ziobro2 - Tak jak pisałem. Każdy kto da plusa przeleje jeden grosz na konto. Większoś...

źródło: comment_x01sxiLSaj6sFLcPb9U3KWmeAWF5r9z5.jpg

Pobierz
  • 88
  • Odpowiedz
@Venn: wygrywają biedne dzieci. Jakby się przyznał do morderstwa to śledczy musieli by to chociaż próbować uwiarygodnić (np odnaleźć ciało). Tutaj nie ma takiej potrzeby bo uwiarygodnienie jest bardzo proste. Są wyciągi z banku, fundacja musi wykazać przychody i wpłaty więc sytuacja jest jasna. Ja dodatkowo będę zeznawał, że na serwisie ze śmiesznymi obrazkami na którym obrażają papieża taka zbiórka miała miejsce. Będę świadkiem bo widzę co tu się #!$%@?. A
  • Odpowiedz
adwokat nie może wskazywać przestępcy jak popełniać przestępstwo


@mateusz-zp: Ok, ale mieszasz zbiórkę z organizowaniem gier losowych i jeszcze z tym co ma tu miejsce i tylko o tym napisałem. Z morderstwem może źle się zrozumieliśmy, bo chodziło mi o to, że nie ważne jak nazwiesz to co robisz (prawnie czy bezprawnie), a to jakiego czynu zabronionego znamiona Twoje działanie wypełni, np.: lepa na dziąsło i zabierasz komuś telefon, potem na
  • Odpowiedz
@mateusz-zp: no i sztos, widocznie zbyt staromodny nawyk jeszcze posiadam, że jak mam jakieś zdanie, to próbuję to poprzeć argmunetami ;) ps. nie studiuję( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ziobro2: Gdyby każdy plusujący wysłał jednego zeta to dopiero byłby sukces.
No ale powiedzmy że fakt, że 2000 osób jest z siebie zadowolonych bo zrobiło coś dobrego też możemy uznać za sukces
  • Odpowiedz