Wpis z mikrobloga

#epapieros #epapierosy #cokupic
Mirki, chciałbym kupić dwa zestawy efajek dla siebie i dziewczyny. Obecnie mamy oboje zestaw z edymu Vision Spinner Upgrade + jakiś tam atomizer (teraz tego juz nie widzę w ofercie) ale baterie coraz krócej trzymają, non stop bobrza atomizer i ogólnie to więcej nerwowów jak uzytkowania. Chciałbym kupić dwa kompletne zestawy epapierosow do 300 PLN - czyli razem 600 pln do wydania. Chciałbym żeby baterie miały regulacje i stabilizację napięcia oraz wytrzymywaly 2 dni użytkowania. Co do atomizerow: moja dziewczyna obawia się kręcenia grzałek, ja myślę że ogarnę to po kilku próbach :) Pierwsze myślałem o Ego One MEGA ale z tego co widzę to tam nie ma zmiany napięcia czy jego stabilizacji a za bardzo innych pomysłów jak to wszystko zgrać razem nie mam :/ Poradźcie coś Mireczki ;)
  • 30
Cytuje:
- nie będę chodziła z takim kwadratowym gównem!!!!oneoneoneeeee
- ale to jest prostokąt...
- to z prostokątem!!!
Dyskusja na poziomie xD Ale jest płacz ze ten atomizer od Aspire bobrzy, juz śmierdzi, przecieka i robi z baterii sadzawke... Ech...
@MrGreeneye: Siema. Dziś będę zamawiać mój sprzęt :p Czy jest mi coś jeszcze potrzebne do tego zestawu co zaproponowales? W sensie wata / drut do kręcenia grzałek czy inne rzeczy? :p na razie to tylko liquidy mam bo stary zestaw pomału umiera :p
@OstatniWolnyNick: Drut, proponuję sobie kupić po 2m od drutu 0,3 do 0,6. Wate albo muji albo jakas z celulozy.
Co do liquidow, polecam zaczac robic samemu, bo na takim sprzecie schodzi o wiele wiecje. Druga sprawa to zawartosc nikotyny, mozesz od razu o polowe zejsc ;).
@OstatniWolnyNick: Widzę że trochę nie na czasie i już dawno po zakupach ale ja tak trochę na przekór wszystkim wykopkom łącze się w "bulu" z twoim paskiem - dla mnie również wygląd jest co najmniej tak samo istotny jak chmura i wygoda z użytkowania

Mam Ego One od roku i wydaje mi się że jest to ostatni ep który daje rade i wygląda jak ep a nie jakaś zmutowana prostokątna papierośnica