Wpis z mikrobloga

@galano: @CatjunB: @Kosedek: a wy naprawdę uważacie, że jak ktoś robi specjalnie grupę (bez żadnego spamu) aby dawać informacje tylko ludziom wewnątrz grupy na ich użytek własny (zaznaczając to nawet w zasadach przynależności do tej grupy), a jakaś tosterowa pi*da mu te wszystkie informacje ujawnia światu to jest OK?

To, czy analizy trafne, czy nie, czy fajne czy nie to już sprawa @znudzonylewak i ludzi, którzy mu dali te
  • Odpowiedz
@Kosedek: nabija, bo się wkurza, że ktoś żeruje na jego pracy, więc nic dziwnego że robi #afera. Tez bym się wkurzał. A lewak zawsze lubił swoje atencyjne lajki, które ktoś mu podpieprza.

Zrób trudne zadanie z matmy nad którym siedziałem pół dnia, a potem cała klasa od ciebie spisuje bo inaczej dostanie "jedynkę" a tobie nic z tego, nawet "dziękuję" czy poczęstowanie chipsem.
  • Odpowiedz
@Atexor: Ale czego nie rozumiesz? Też mi się nie podoba to co robi ten cały toster, ale nudzą mnie już te afery lewaka - a on się teraz cieszy, bo mu się atencja zgadza. W pełni rozumiem że jest, zły, ma do tego prawo.
  • Odpowiedz
@Atexor: tak tak a teraz odinstaluj tego zpiraconego windowsa, idz na itunes i kup każdą piosenke za dolara, a o serialach i filmach w internecie zapomnij, OKI?

Każdy 'orze jak może' i toster wrzuca coś co jest niby płatne no i co z tego, kto nie korzysta z płatnych rzeczy za darmo w internecie?

Poza tym lewak pisał gdzieś że mu to nie przeszkadza, a jednak robi afery, więc chyba jendak
  • Odpowiedz