Wpis z mikrobloga

@Minieri: Ok, jak gra się przysłowiowo klei to nie ma problemu, tak właśnie robię. Tylko co wtedy jak przegrywam 2x wpisowych w ciągu 30 minut. Idę się zająć czymś innym, jak ochłonę dajmy na to godzinę, wracam do gry i znowu to samo. Co wtedy? Najlepiej odpuścić już ten dzień? I nie mówię tu o złej grze tylko akcjach typu, all-in z KK a gościu na riverze dostaje 2 do jego
  • Odpowiedz
@RomanMasakrator: Nie jeden się spłukał przez tilta, czasem jak na P* masz jeden out to nadzwyczaj często potrafi wypadać. Nie gram zbyt wiele na żywo ale odnoszę wrażenie że jak mi nie idzie na P* to już serią gdzie na river potrafią wypadać takie cuda, które kompletnie niszczą moje AA .
  • Odpowiedz
czasem jak na P* masz jeden out to nadzwyczaj często potrafi wypadać. Nie gram zbyt wiele na żywo ale odnoszę wrażenie że jak mi nie idzie na P* to już serią gdzie na river potrafią wypadać takie cuda, które kompletnie niszczą moje AA .


@hirszu: hehe, też mi się tak wydawało. Ale potem sprawdziłem w bazie - i niestety, statystka ciagle się zgadzała.

@RomanMasakrator: na tilcie sie nie gra. Proste.
  • Odpowiedz
@RomanMasakrator: Normalne, każdemu się zdarza. Jeżeli wiesz, że woja gra jest ok, ale miałeś pecha, to dalej rób swoje i z czasem odrobisz. Jeżeli nie jesteś pewien czy dobrze rozgrywałeś to się poucz i przeanalizuj sesję.
  • Odpowiedz