Wpis z mikrobloga

Witam pięknie w ten słoneczny dzień wszystkie Mirki i Mirabelki ! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tekst może być troszkę długi, ale zachęcam do przeczytania bo może to zmienić życie niektórych z Was i kto wie, może uda się przestawić z #przegryw na #wygryw ( ͡° ͜ʖ ͡°) Otóż przyglądałem sie pewnemu #biznes praktycznie od początku jego działalności, która wystartowała jakoś z końcem poprzedniego roku, aż w końcu zdecydowałem się dołączyć do tej struktury. Od dłuższego czasu badałem teren ( ͡º ͜ʖ͡º) aż w końcu postanowiłem przybyć do was z tą nowiną, ponieważ wszystko działa tak jak zapowiadali i po paru miesiącach mogę stwierdzić, że jest to prawilne. Chodzi o firmę, która działa na rynku tak bardzo uwielbianym przez mireczków #bukmacherka a imię jej BeWiseTrader (wcześniej znana jako Goobets) Można znależć sporo filmików na youtubie, które pokazują wszystkie niezbędne informacje dotyczące tej firmy. Jest grupa na facebooku, gdzie również można dostać odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Z grubsza wszystko polega na tym, że wykupujemy od nich pakiet od 310 do 1350 dolarów USD i oni grają tymi pieniędzmi, a następnie co wtorek wypłacają nam jakiś % od tego co uda im się ugrać, czyli zysk jest pasywny (dokładne liczby, co? jak? ile? i kiedy można znależć na wspomnianych wcześniej filmikach) Dodatkowo można polecić osoby co wiąże się z dodatkowym zyskiem ( ͜͡ʖ ͡€) Jest to pierwsza na świecie firma, która zajmuje się czymś takim, więc pewnie uda im się zostać jeszcze sporo czasu na rynku. Spójrzcie na to tak : jest cała masa tych typerów, którzy mają te swoje blogi i inne rzeczy i tam ludzie wykupują od nich pakiety. Niektórzy są całkiem ok(jak dimoik czy kamso) a pomyślcie ilu na świecie jest takich dimoików czy kamsów, a nawet dużo lepszych( ͡° ͜ʖ ͡°) Czekam zatem na wiadomości od was kochane mireczki żeby jeszcze dogadać szczegóły i mam nadzieję, że razem podbijemy świat ! () Jeszcze troszkę zaspamuje tagami żeby dotarło to do wielu osób bo warto w c===3
#januszebiznesu #cebuladeals #oswiadczenie
  • 25
@3odowiec: no tak, ale w zadnym biznesie nie masz pewnosci, ze wypali na 100%, a tutaj do zainwestowania jest jakies 1100 zl, wiec to tez nie jest jakas kosmiczna suma, a jak wypali to mozna zarobic duzo wiecej, poki co biznes sie trzyma i nie wyglada zeby w najblizszym czasie mial upasc, przygladalem sie ponad pol roku zanim wam o tym napisalem
@pszekurf: a dlaczego próg wejścia jest tak wysoki? tj 310 USD? czy to nie jest piramida ktora działa na takiej zasadzie: póki ludzie wchodzą to wszystko jest OK, pieniądze starym członkom (niby zyski z bukmacherki) wypłacamy z wpłat nowych członków, ale jak tych 2 przestanie przybywać, to system się wali i właściciel zwija się z kasą. Także może na początku to będzie dawało "zarobić", ale tylko do pewnego czasu
@3odowiec: wszedzie mozna zarobic jak i stracic, to jest tylko propozycja na biznes.

@tobiasz22: wykupuje sie pakiety u firmy, najtanszy kosztuje 310 usd, jasne, moze upasc, ale oni czerpia zyski glownie z wygranych u bukmachera, osoby, ktore wykupuja te pakiety sa po prostu dodatkowym zrodlem dochodu. Sa przeciez osoby, ktore z tego zarabiaja, a oni sa cala grupa takich osob :)
@tobiasz22: musialbys popytac na tej grupie na facebooku, tam sa liderzy wiec oni Ci na wszystko odpowiedza, ja jestem tylko osoba, ktora wykupila pakiet, o takie rzeczy musisz ich pytac.
@CitroenXsara: jeszcze nie, bo mam zakupione dopiero od 2 miesiecy jakos, to zalezy dla jakiego pakietu, musialbys zobaczyc filmik, tam jest wszystko dokladnie napisane ile sie zarabia na jakim pakiecie
@CitroenXsara:

@tobiasz22: kupujesz pakiet i co tydzien Ci wyplacaja procent od tej kwoty, nie mozesz jej wyplacic razem z zyskiem. Ten najtanszy pakiet jest srednio oplacalny, ale wlasnie dlatego wprowadzili jeszcze mozliwosc polecania osob, z czego jest najwyzszy zysk, najwieksze korzysci i zabawa zaczynaja sie dopiero na tym najdrozszym pakiecie, ten najtanszy jest po to zeby zobacZyc co do czego, i zeby moc zarobic na ten drozszy, ktory mozna oplacic