Wpis z mikrobloga

Widzę, że niezłą furorę zrobiła tutaj wczoraj lista jednej zielonki. Już jakiś czas temu miałem zacząć się z wami dzielić, różnymi fajnymi rzeczami związanymi z laskami i motywacją. Skoro jest takie zainteresowanie, to wrzucam jedną z fajniejszych list jakie znalazłem kiedyś na necie i postanowiłem dla was przetłumaczyć (nie bijcie za błędy, robiłem to na kacu).

No to zaczynam:

1. Nigdy, przenigdy nie ukrywaj tego, że jakaś dziewczyna ci się podoba, ale nie rób z tego oczywistości.
2. Bądź mężczyzną, nie dawaj atencji laskom kiedy się o to proszą. Bądź wyzwaniem, bądź złośliwy w zabawny sposób, nie przejmuj się za dużo, nie poświęcaj im całego swojego czasu ani całej uwagi. Nie skupiaj całej swojej energii na jednej dziewczynie.
2. Jeśli trafisz we friendzone, od razu przestań z nimi rozmawiać.
3. Jeśli cię zdradzi, zostaw od razu, i nigdy już o niej nie myśl.
4. Jeśli sobie za dużo żartujesz i laska zacznie bóldupić, powiedz "Mogę ci to wynagrodzić, robię świetny masaż" albo ją przytul.
5. Nigdy się nie tłumacz. Przepraszaj TYLKO kiedy naprawdę jest to potrzebne. Nigdy nie przestawaj wierzyć w siebie, NIGDY.
6.Wierz we wszystko co robisz, w każdą #!$%@? rzecz którą robisz. Wizualizuj i planuj co chcesz zrobić i rób to. Nie wątp w siebie, nigdy.
7.Pewność siebie da ci wszystko czego pragniesz. Pewność siebie działa z dziewczynami, psami, rozmowami o pracę, również w zdobywaniu przyjaciół. #!$%@?, tego możesz użyć nawet żeby wymiagać się policji. Pewność siebie to cnota, cnota którą MUSISZ mieć. Jest najpotrzebniejsza.
8.Jeśli chcesz zagadać do dziewczyny to podejdź i powiedz "cześć", jeśli masz wątpliwości - zniszcz je.
9."Co jeśli ona mnie wyśmieje..." No to nie ubieraj się jak pedał i nie zachowuj się jak ktoś z kogo ona może się śmiać. Masz mózg, użyj go, planuj, myśl, wierz w swój plan, działaj.
10. Myśl co chcesz powiedzieć, nie pytaj się wszystkich dookoła, bycie leniwym jest proste, bycie leniwym nigdzie cię nie zabierze. Nie bądź tą osobą, która ma wszystko podane do rączki, bądź facetem który dostaje wszystko cokolwiek chce.
11.Postaw się, do #!$%@? nędzy. Kobiety chcą facetów, nie chłopców z emocjami. Kobiety chcą facetów, którzy będą zmieniać świat, a świat potrzebuje mężczyzn którzy go zmienią.
12.Nigdy nie pytaj o pozwolenie "Czy chcesz tego i tamtego..?" Zawsze zakładaj, że chcą. Zmień pytanie w polecenie, jeśli nie chcą to i tak cię odrzucą w ten sam sposób. Jedyna różnica jest taka, że ty wyjdziesz na bardziej asertywnego.
13."Chcesz coś porobić w ten weekend?" Zamień to na "Ja mam jutro wolne, poróbmy coś fajnego".
14. Patrz im w oczy kiedy z nimi rozmawiasz, nie przeskakuj z oka na oko, wybierz jedno i zostań przy nim. Jeśli zmieni się temat, albo kiedy ty zaczniesz mówić, wtedy możesz przerwać kontakt wzrokowy na kilka sekund, ale utrzymuj go kiedy ty mówisz. Jeśli jest w tym jakieś napięcie seksualne, nie waż się przerywać kontaktu.
15.Uśmiechaj się często i po szelmowsku. Nie wiesz jak się uśmiechać seksownie? Uśmiechając się myśl sobie o tym jakbyś ją dobrze przeleciał.
16.Zawsze stawiaj stopy na szerokości własnych ramion. Kciuki w kieszeniach, reszta palców na zewnątrz, skierowana w kierunku krocza. Tak jest seksowanie i z pewnością siebie, lepiej niż z rękami w kieszeniach albo niezręcznie na zewnątrz (nie wiadomo co z nimi zrobić).
17.Jak idziesz to idź powoli i pewnie, patrz ludziom w oczy, NIE WAŻ się patrzeć w ziemię.
18.Jeśli siedzisz to odchyl się troszkę, bądź wyluzowany, nogi rozchylone na szerokość ramion (mały menspreading, hehe). Nie krzyżuj rąk na piersi, chyba, że chcesz wyjść na kogoś nieprzyjemnego.
19.Śmiej się głośno, ale nie śmiej się z byle czego. Spraw, żeby ona musiała zapracować na twoją atencję.
20.Nie spamuj jej smsami i fb. Nie dzwoń do niej jeśli nie dzwonisz po to żeby się z nią umówić. Jeśli ona zadzwoni to pogadaj z nią, ale jeśli czujesz, że rozmowa zdycha, zakończ ją mówiąc, że masz coś do zrobienia. Kłam jeśli musisz, ale bądź w tym mądry.
21.Jeśli ona zrobi coś niezręcznego, albo dziwacznego, zwróć jej na to uwagę i pośmiej się z niej, ale nie przesadzaj z tym, i upewnij się, że to co mówisz jest chociaż trochę zabawne. Kobiety łatwo rozśmieszyć.
22.Żadnych nagłych ruchów głową, poruszaj się powoli i pewnie. Chodź tak jakbyś wszystko wokół było twoje, zawsze. Przejmuj swoją przestrzeń.
23.Dotykaj jej kiedy spacerujecie, możesz ją szturchnąć dla żartu, kiedy chcesz ją przesunąć, dotnij jej dolnej części pleców i zrób to. Otwieraj dla niej drzwi, pilnuj żeby nie weszła w kałuże, albo w inne obrzydliwe rzeczy, które leżą na ulicy. Zawsze bądź po "niebezpiecznej" stronie drogi, czyli np. od strony samochodów albo dziwnych ludzi. Spraw żeby czuła się bezpiecznie.
24.Jeśli jest zimno, daj jej swoją kurtkę, nie pytaj się czy ją chce. Jeśli się trzęsie, albo mówi "ale mi zimno" to po prostu zdejmij swoją kurtę i załóż na nią. Nie pytaj, nie mów nic, po prostu to zrób.
25.Jeśli uważasz, że coś co powiedziała jest nieprawdziwe, albo po prostu się z tym nie zgadzasz to powiedz jej to. Kobiety szanują mężczyzn z własnym zdaniem, nie zgadzaj się ze wszystkim. Mów do niej i dyskutuj z nią.
26.Jeśli ona zacznie mówić o swoim ex, przejdź na zimną mowę ciała i/albo od razu próbuj zmienić temat na inny. Jeśli to jakaś smutna historia, powiedz "hej, teraz się dobrze bawimy, nie rozmawiajmy o smutnych rzeczach". Bądź przygotowany, żeby szybko zacząć rozmawiać o czymś innym, zawsze miej co najmniej 5 zapasowych historyjek do opowiedzenia w razie gdyby rozmowa zaczęła podumierać. Zostaw smutne historie na późniejszy etap związku.
27.Nie kręć ze słabymi laskami, które nie mają dla ciebie niczego wartościowego do zaoferowania. Jeśli ona tak naprawdę cię nie interesuje, znajdź kogoś innego.
28.Nie rób tego całego "teraz porucham pasztety a potem jakoś to będzie i będą lepsze loszki", nie. Ty zasługujesz tylko na to co najlepsze. Ładniejsze laski są łatwiejsze i zazwyczaj są większymi dziwkami. To szokujące, ale taka jest prawda.

Jak będzie zainteresowanie to wrzucę jeszcze kilka innych ciekawych rzeczy. Pozdrawiam i miłego dnia.

#motywacja #zasady1dvs #tfwnogf
  • 27
25.Jeśli uważasz, że coś co powiedziała jest nieprawdziwe, albo po prostu się z tym nie zgadzasz to powiedz jej to. Kobiety szanują mężczyzn z własnym zdaniem, nie zgadzaj się ze wszystkim. Mów do niej i dyskutuj z nią.


@1DVS_BSTD: Ja trafiam na takie, że jak spróbujesz się z nimi nie zgodzić i jeszcze śmiesz jej wyłożyć racjonalne argumenty, to się irytuje, że jestem jakimś nerdem czy coś ( ͡° ͜
@1DVS_BSTD: Nie przeczę, ale samodzielnie obaliłem już kilka tych "złotych rad" na własnym doświadczeniu. Postawienie się lasce i wygarnięcie jej u jednej pozwoli na uzyskanie ogromnego szacunku (u tej normalnej) a u innej sprawi, że jesteś ostatecznie skreślony bo ośmieliłeś się podważyć wielkość jaśnie pani.

11.Postaw się, do #!$%@? nędzy. Kobiety chcą facetów, nie chłopców z emocjami. Kobiety chcą facetów, którzy będą zmieniać świat, a świat potrzebuje mężczyzn którzy go zmienią.
samodzielnie obaliłem już kilka tych "złotych rad" na własnym doświadczeniu. Postawienie się lasce i wygarnięcie jej u jednej pozwoli na uzyskanie ogromnego szacunku (u tej normalnej) a u innej sprawi, że jesteś ostatecznie skreślony bo ośmieliłeś się podważyć wielkość jaśnie pani.


@Khaine: ale zrozum, że to nie jest lista pod tytułem "jak utrzymać kobietę przy sobie". Jasne, że część lasek to idiotki i będzie wypierać fakty i obrażać się się za
Przepraszaj TYLKO kiedy naprawdę jest to potrzebne.


@1DVS_BSTD: oooch... Czasem jak czytam niektóre rady dla #tfwnogf i #tfwnobf to mi ręce opadają. Oby na rękach się kończyło. Jak wyobrażasz sobie związek, w którym żadne z was nie przeprasza o ile nie jest przyparte do muru?

Chodzi o poruchanie czy zbudowanie związku na takich zasadach? Bo jeśli o drugie, to konia z rzędem temu, kto w takim związku będzie chociaż rok, a
@marnapanidomu: Po pierwsze: czytanie ze zrozumieniem. To nie jest mój tekst, nigdzie nie napisałem, że się z nim zgadzam w 100%. Po drugie: bóldupisz nie wiadomo o co. Tam jest napisane, żeby nie być #!$%@?ą i nie przepraszać co 5 minut za to, że się żyje, a nie żeby nie przepraszać wtedy kiedy naprawdę powinno się przeprosić. Nic tam nie ma o byciu przypartym do muru, to już Twoja głowa dorobiła.
@1DVS_BSTD: bóldupię powiadasz... :) Dziękuję za ocenę mej postawy. Możesz dopisać do tych punktów (o ile tego nie ma, bo prawdę mówiąc przeleciałam je tylko wzrokiem), że kobiety doceniają mężczyzn wypowiadających się ładnie. Poza tym spytałam o Twoje poglądy "jak sobie wyobrażasz", jak widać nie umiesz się do pytania ustosunkować albo również nie czytasz ze zrozumieniem.
@marnapanidomu: Ja osobiście jak czytam te przesiąknięte testosteronem poradniki, to mam przed oczami takiego chudego sebka 6/10 max, jakieś 160 cm wzrostu który chodzi i się napina. Dyszy aż od męskości HURR DURR JA SEBOLA WŁADCA OSIEDLA HURR DURR, PACZTA SUKI NA ME MĘSTWO HURR DURR, TO JA TYP NIEPOKORNY, NIKT NIE WIE CO WE MNIE TKWI HURR DURR

Nie powiem, sporo z tych rad ma sens, głównie te z pewnością
@Khaine: :) myślę, że te rady działają, ale nie na każdą i nie przy każdym założonym celu ;)

Faceci zapominają o jednej rzeczy - my też czytamy te złote rady skierowane do was (choćby tu). Później idziemy na randkę, obserwujemy was i jest "punkty 2, 3, 6, 7, 9, 15, 69, 70 i 77 CHECKED". Może warto spróbować być naturalnym i szukać laski która zaakceptuje nawet takiego wahającego się Mirka? ;)
@marnapanidomu:

Jest książka, Tao of Badass, której nie czytałam, ale znajomy, który ma branie i dużo bzyka poleca. Przy czym jest też przystojny, wysoki i muskularny, więc nie wiem czy to zasługa książki ;)


Moim zdaniem nie. Ale czymś sobie trzeba tłumaczyć wrodzone dary ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ładna dziewczyna zapytana o to czemu faceci lecą na nią pewnie powie, że ma wspaniałą osobowość ( ͡°
@mateusz_wajche_przeloz: ja tylko przetłumaczyłem tę listę. Zbieram takie listy z netu i zapisuje sobie na kompie, niektóre są lepsze, niektóre gorsze. Wiadomo, zawsze się coś wyciągnie ciekawego z tego. Wrzucam, żeby się podzielić, może kogoś zainteresuje, a nie po to żeby promować jakieś określone podejście do życia/kobiet.