Wpis z mikrobloga

@krulewna: mam prawko dluzej niz Ty, a i to nie twierdze ze facet bez prawka to gamon, moze czasami sie tak sklada ze nie ma i tyle , nic nie zrobisz. Masz prawo do swojej opini luz, dzielisz sie nia z innymi, no i inni maja prawo skomentowac. Uwazam ze zachowywujesz sie jak Karyna piszac takie oswiadczenia i tyle. Starczy mnie juz komentaowania Ciebie bo czuje nadciagajacego raka
@gregu-: zachowuję się jak Karyna? Zabawne. Szkoda, że jak jakiś mireczek wrzuci wpis, że kobieta kończy się na 50 kg to zarobi to pierdyliard plusów. Ale nie, to już prawdziwy samiec, nie Seba. Ale jak napiszę, że facet bez prawka to #!$%@?ś i podeprę to logicznymi argumentami, dlaczego tak uważam - to już Karyna. Mentalnie jesteście w przedszkolu tutaj, widać, że większość z z mirków tu obecnych to serio stuleje z
@krulewna: z prawkiem mogę się jeszcze zgodzić, często się przyda zrobić koło 20 lat, nawet jak w rodzinie nie ma samochodu, to prowadzenie auta to przydatna umiejętność, więc warto się zebrać i zrobić. Co innego posiadać samochód - jak ktoś mieszka w dużym mieście z dobrą komunikacją, to zwykle nie jest zbyt potrzebny, a finansowo rzadko się opłaca, nawet jak przynajmniej 2-3 razy w miesiącu weźmie się taksówkę. Co innego jak
że kobieta kończy się na 50 kg to zarobi to pierdyliard plusów.

że facet bez prawka to #!$%@?ś i podeprę to logicznymi argumentami, dlaczego tak uważam - to już Karyna.


@krulewna: Jest różnica pomiędzy określeniem wyglądu fizycznego który się podoba, a patrzeniem na stan materialny. TO tak samo, jak grube się oburzają, że skoro są nazywane grubymi, lub sam fakt posiadania przez nich małych cycków oznacza to, że facet ma małego
@krulewna: no widzisz, no taka prawda ogolnie jak napisalas. To zadna tajemnica ze na mikro siedzi duzo przegrywow, stujelow i wannabe, zarowno kobiet jak i mezczyzn, albo chlopcow jak i dziewczynek. Tak samo jest jeszcze duzo frustratow ktorzy musza powylewac frustracje w komentarzach czy we wpisach. Ty natomiast blednie zakladasz z gory ze wiesz ze to jest stuleja, i stawiasz sie w pozycji jakiegos agresora ktory ma prawde najprawdziwsza i starasz