Wpis z mikrobloga

@krulewna: Szczerze mówiąc to znam chyba tylko 2 takich osobników. Powyżej 20 lvl bez prawka. Dla mnie bez samochodu to jak bez ręki z tym że mieszkam w małym mieście gdzie autobusy jeżdżą raz na godzine :P
@Richard_Feynman: Kolejny...
Sam nie wyobrażam sobie codziennego funkcjonowania bez auta, prawko mam od kiedy skończyłem 19 lat, auto tak samo, ale #!$%@?, że facet bez prawka to #!$%@?ś to nic innego jak #!$%@? tępota. Jakby to było jakimś wymaganiem jak ukończenie podstawówki, a to tylko opcja, a nie obowiązek.
to nic innego jak #!$%@? tępota


@lsnazr: #!$%@?ą tępotą to jest wypisywanie takich bzdur jak w wielu komentarzach powyżej, bo laska napisała coś z czym się ktoś nie zgadza, albo (co gorsza) zabolała go dupa od takiego komentarza jakiejś randomowej laski w internetach ;)

Jakby to było jakimś wymaganiem jak ukończenie podstawówki, a to tylko opcja, a nie obowiązek.


@lsnazr: jak już się wdajemy w dyskusje to rozumiem, że #!$%@?
O #!$%@?, ale beka. Stulejarze zagotowali się w szybciej niż jaja na miękko, a dziewczyna samą prawdę napisała. Rozumiem takie podejście u 18 letnich gówniaków, bo zawsze mame/tate zawiezie, jeśli trzeba. Ale #!$%@? opiewanie zalet mpk i rowerów świadczy wyłącznie o totalnej nieznajomości realiów dorosłego życia. Polecam w nagłym wypadku wiezienie kogoś do szpitala czy gdziekolwiek (różne rzeczy się zdarzają) za pomocą mpk, lub najlepiej roweru, albo oczekiwanie 20 minut na janusza