Wpis z mikrobloga

@Aerodeckvv: Klapa bagażnika bez problemów - nie ma oznak rdzy :)

@eru: Dzięki za radę - spryskiwacza tylnej szyby jeszcze chyba ani razu nie użyłem :D

@sambarumba: Kupiłem z relingami, myślę, żeby je zdjąć i założyć zaślepki, ale to kolejny wydatek, może po następnej wypłacie :P

@sorek: 330 xd, czyli 330d :) 3.0 w dieslu na rzędowym, 6 cylindrowym silniku :)

To jeszcze jedna fotka :)
aImLeSS - @Aerodeckvv: Klapa bagażnika bez problemów - nie ma oznak rdzy :) 

@eru:...

źródło: comment_xciIy2zOXWe71EyoZFRXFCmjGndESdIu.jpg

Pobierz
@aImLeSS: myslalem ze to skrot od x-drive - szkoda, dostalbys znaczek parwilnosci, bo barzdo ladne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Btw. masz moze porownanie do E39 w touringu?
@sorek: Nie, samo "x" jest odniesieniem do x-drive, dlatego jest XI (benzynka) oraz XD (turboklekot) :)

Porównanie czego? Mocy? Nie ścigałem się z nikim jeszcze i nie chce mi się.
Podoba mi się za komfort (w środku "półskóry") i tyle. 184 KM 390 Nm + 4x4 daje trochę frajdy
(wg danych katalogowych ma 8,5 sek. do setki)
@aImLeSS: barzdiej mi chodzi o wewnatrz, mam E39 w touringu i zastanawiams ie jak bardzo rozne jest, jesli chodzi o mieszczenie sie rzeczy i generalnei odczucie ;)
@Szlif: Kierunkowskazy przedliftowe (pomarańczowe) - polift jeśli dobrze kojarzę ma białe wszystkie lampy z przodu :)
Poza tym co za problem przełożyć?

W planach oddanie kierownicy do przeszycia (skóra trochę przetarta), zmiana lamp i właśnie zdjęcie relingów - i tak nie korzystam za bardzo :)