Wpis z mikrobloga

CZOŁEM LUDZIE!

Jak zapewne niektórzy z Was wiedzą #woodstockowewykopiwo odbędzie się w PITEK (31.07) O GODZINIE 14.00 przy MAŁEJ SCENIE (MAPA)

Żeby łatwiej nas rozpoznać będziemy mieli baner W MOIM SERCU TYLKO MIRKO (Boże, moje mirko takie piękne ;_;)

Dbajcie o siebie i weźcie jakieś nakrycia głowy. Może być gorąco, a nie chcemy żeby stała Wam się krzywda :) (W razie deszczu weźcie parasole, ja będę niezależnie od pogody :))

Aczkolwiek nigdy nie jest tak, że wszyscy są w 100% przygotowani, ale jeśli możecie już ze sobą zabierzcie jakieś piwo coby nie marnować czasu na latanie do wioski piwnej i stanie w kolejkach :)

Jutro pojawi się znalezisko :)

Poniżej spamlista (jeśli nie chcesz być wołany daj znać, jak chcesz to też dopisywałem ludzi z komentarzy i plusów, więc mogłem coś pokręcić). Obym nikogo nie pominął ;C
#woodstock2015 #woodstock


Dwa poprzednie wpisy tak dla porządku :)
http://www.wykop.pl/wpis/13564157/woodstockowewykopiwo-woodstock-dzien-dobry-wieczor/

http://www.wykop.pl/wpis/13528185/dzien-dobry-woodstockowewykopiwo-woodstock-mamy-ma/

AAAA I JEŚLI KTOŚ CHCE TO MOGĘ MU PÓŹNIEJ NA PW PODAC NUMER :) JAKIEŚ PYTANIA -> ZAPRASZAM TAKŻE NA PW ( ͡° ͜ʖ ͡°)
MasterSoundBlaster - CZOŁEM LUDZIE!

Jak zapewne niektórzy z Was wiedzą #woodstocko...

źródło: comment_aJSrcxdK7VL4MlTIXRpckjC3kRWZW8qJ.jpg

Pobierz
  • 274
  • Odpowiedz
@Donk_von_Fisher: A weź #!$%@? trollu z tego wątku, jak masz ból dupy że ktoś się dobrze bawi to miej go w piwnicy ze swoim żenującym życiem.
Woodstock to nie tylko kąpiele błotne, to przede wszystkim miejsce spotkań wspaniałych ludzi. Od 18 lat jeżdżę na tą imprezę i nie przeszkodziło mi to w życiu i w osiągnięciu sukcesów.
Nie podoba się? To won. I pozwól ludziom żyć swoim życiem i bawić się
  • Odpowiedz
@blubi_su: Bo to mirko i mam prawo pisać gdzie mi się podoba i wyrażać swoje zdanie. Gdybyś się tak nie rzucał zdystansowany człowieku, to byś zauważył że chodzi mi o te śmieszne kąpiele błotne i syfiarzy, a nie festiwal jako taki.
  • Odpowiedz