Wpis z mikrobloga

@dzangyl: W mojej Lumii 520 w pierwszym dniu pojawił się bad pixel niemalże na środku ekranu i szybka zaczęła odchodzić w prawym górnym rogu. W tej chwili Telefon już ma rok i na prawej i górnej krawędzi jest wysyp bad pixeli ( w sumie ok. 60~70) a szybka jest jak była, lecz z kurzem pod nią.
@Matlaw: dlaczego nie oddałeś na gwarancję? Ja jutro jadę i reklamuję z tytułu niezgodności towaru z umową, czyli zwrot kasy albo wymiana na ten sam (może być ciężko, bo to mały sklepik) lub inny model. Beka niemiłosierna, bo obok tego czerwonego bad piksela, przez noc pojawił się kolejny, niebieski xD

Co ten Microsoft to ja nawet nie.
@dzangyl: Reklamację na bad pixele biorą od 3 na ekranie. Ja te 70 pixeli zauważyłem 3 tygodnie temu. Czyli po wygaśnięciu gwarancji. Co do szybki, w mojej rodzinie są jeszcze 2 L520 i mają identyczny problem, więc wymiana na inny nic by nie dała, a Regenersis to nie jest serwis, któremu można ufać.
@Matlaw: no ale mogłeś domagać się wymiany na nowy, albo zwrotu pieniędzy skoro już w pierwszym dniu miałeś martwy piksel. Lumię 640 obejmuje gwarancja już od jednego piksela, ale nie wiem czy będę wymieniał lub odsyłał na gwarancję czy wezmę zwrot kasy, zobaczę co zaproponuje sprzedawca.