Wpis z mikrobloga

@pieczywowewiadrze: studiuję psychologię i wybrałam kierunek ponieważ wiążę z tym swoją przyszłość zawodową. tatuaże natomiast obok tego są moją drugą "pasją" i nie chciałam rezygnować z jednego na rzecz drugiego. liczę na to, że uda mi sie to pogodzić. jesli nie - bede myślec nad zmiana branży. wole umrzeć jako nie-psycholog z zawodu (wykształcenia nikt mi nie odbierze) niz jako osoba bez tatuaży jakie chce. tutaj nie ma niestety kompromisu -
  • Odpowiedz
@korynt: Ja myślę że to nie tyle lewaczenie, co wychowywanie młodzieży przez Kwejka i panujące tam wzorce mody/alternatywności/lajfstajlu/prestiżu/cokolwiek
  • Odpowiedz
@Sepang: też mam wrażenie, że tego lata nastał wręcz wysp wytatuowanych osób i to raczej nie kwestia lżejszej garderoby w związku z porą roku, bo w poprzednich latach tego nie zauważałam. Przeważnie w duchu kisnę z tych #!$%@? "dzieł sztuki" typu serduszko, data albo jeszcze jakiś inny bazgroł
  • Odpowiedz
@SScherzo: wg mnie wysyp tatuaży to nie kwestia akceptacji czy odwagi, tylko mody
ludzie naoglądali się w internetach "hipsterskich modeli życia", które później przenoszą w rzeczywistość, żeby poczuć się przynależnym do grupy młodych, alternatywnych i światowych
  • Odpowiedz
wg mnie wysyp tatuaży to nie kwestia akceptacji czy odwagi, tylko mody


@Sepang: gorzej, że tej mody nie zrzucą z siebie jak niemodnych spodni czy sukienki xd
wyczuwam za kilka lat popularyzację klinik usuwania tatuaży xd
  • Odpowiedz
@przemek6085: no i widzisz, tak rodzą się pomysły na biznes xD

podobnie za kilka lat obłowią się ortopedzi i producenci protez stawów kolanowych (tak jakby normalnie nie byli bogaci :S), bo hipsterka popylająca na ostrym gdzie się da, za chwilę będzie mieć kolana do remontu
  • Odpowiedz
@Sepang: wcześniej odpisałem tylko krótko "tak" odpowiadając na pytanie w twoim wpisie;
rzeczywiście też to zauważyłem, że względem poprzednich sezonów letnich kiedy odkrywa się więcej ciała jakoś przybyło tych wytatuowanych ludzi
za kilka lat pewnie w modzie będzie nie posiadanie tatuaży ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
bo hipsterka popylająca na ostrym gdzie się da, za chwilę będzie mieć kolana do remontu


@Sepang: ostre jak ostre. Ja chcę zobaczyć tych wszystkich "biegaczy" za kilkanaście-kilkadziesiąt lat ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz