Wpis z mikrobloga

I do tego naprawdę widać że wie co robi. Nie mówię o samych umiejętnościach gry, ale również o cennych spostrzeżeniach dotyczących selekcji zawodników na określonych pozycjach, taktyki, workrate'ów itp.
@Kotlet_Rybny: nie współpracuje. To, że go zapostowali to tylko miało związek z tym, że w jednym poście użyli frazy RZEŹNIK, której on używa opisując super karty FUTa :> Współpracuje na pewno Junajted, bo strimuje u nich ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i tak właśnie moim zdaniem może się zadziać, ponieważ ma ogromny plus z punktu widzenia EA.. nie promuje zakupu coinsów:) wręcz przeciwnie, w zabawny sposób parodiuje całą tą klikę która dostaje miliony od sponsorów i już nawet wymyślili sobie coś na krztalt gry w statki gdzie wyrzucają z klubu graczy na których większość przez całą gre nie uzbiera.
@xDawidMx: jeśli baita doszukujesz sie w osobie Dommanu to szczerze wątpię:) żaden z kliki nie ma takiej wiedzy taktycznej czy gejmplejowej jak on:) natomiast jeśli widzisz go w mojej osobie - spokojnie:) jestem tylko skromną zielonką która dużo w tego futa się bawi:) wracając do tematu, Kartomania robi super robotę, ale ciężko będzie mu się wybić, co widać chociażby po ilości subów na yt.. Gimby wolą ciągłe otwieranie paczek, składy za
@xDawidMx: jeśli przyjąć Twoją logikę, to każde zielone konto jest nagle założone:) wiem że słowa zielonki mają małą wartość, ale gwarantuje Ci że nic mnie z nimi nie łączy:) no poza tym że czasem trafię na film któregoś i się irytuję że oni lekką ręką wyrzucają z klubu top zawodników a ja szaraczek nie mogę kupić Vidala 88 bo ni ma na rynku:(
@Tusiek89: to jest niestety bolączka EA miała rok coś z tym zrobić a co jedyne zrobili to nowe kolorki kart xD
Dlatego na początku sblobie pomyślałem jak zobaczyłem VVW ze "mi to nie wychodzi" ale po tygodniu patrzę ze mam profity większe niż zakładałem.
@Tusiek89: przy okazji ze wspomniałeś o "grze w statki" to mi się przypomniało jak jakiemuś maluczkiemu z UK (wielkości takiego Donmanu razy trzy) też zakosil serie.
Ale to się fachowo nazywa "adaptacja na polski rynek" - jeśli adaptacja formatu to powinno się twórcę dać w opisie =) Dlatego z Polskich jest dwóch typowych fifaczy, którzy są ok, jeden średni i ma potencjał tylko musi zrobić krok w przód a reszta to
@xDawidMx: Najlepsze u tych pseudofifaczy są dwie rzeczy. 1) Squadbuildery. Tworzą jakiś mega hiper cudowny skład, grają nim w 10 lidze ( ͡° ͜ʖ ͡°) i ludzie, jak tym się gra! Budujcie takie składy, rewelacja( ͡° ͜ʖ ͡°) 2) Zakończenie serii. Dla każdego z nich sukcesem jest tylko dotarcie do 1 ligi a nie jej wygranie. To tak jakby biec w maratonie, zejść