Wpis z mikrobloga

Mirki potrzebuję nowej myszki komputerowej. Aktualnie posiadam A4T x7 i mam problem z pikselującym kursorem. Dlatego macie może jakieś sugestie co mogę kupić. Zastanawiam się nad myszką firmy Razer, ale może macie jakieś inne firmy z równie niezawodnymi myszkami?

Myszka przeznaczona głównie do FPSów (CS:GO).

Razer Deathadder - jakieś opinie?
Jakieś opinie o firmie Steelseries?

#csgo #razer #myszka #komputery #opinia
  • 9
@winiarro: Razera nie polecam ze wzgledu na wymagane do nich sterowniki. Aktualizacja potrafi zmienic ci ustawienia. Ogolnie myszki wymagajace sterownikow nie sa polecane do csgo.
Ja osobiscie zastanawiam sie nad steelseries kinzu, ludzie polecaja tez steelseries rival i zowie fk2.
@winiarro: Mam deathaddera chroma. Myszka jest świetna. Co do sterowników, to są słabe. Kilka razy po aktualizacjach włączała mi się akceleracja. Mimo wszystko raczej innej bym nie kupił. Mam spore dłonie, a myszka leży świetnie. Jest niesymetryczna, ale po a4techu x7 pewnie będziesz przyzwyczajony. Najlepszą częścią gryzonia jest kabel. Nie plącze się, jest w oplocie i układa się idealnie. Nie jest ani za sztywny, ani za miękki. Jeden z lepszych sensorów
@cristovo017: Avago ADNS-3310 to ten sam sensor co Pixart PMW 3310DH więc trochę niedokładna ta tabelka ( ͡º ͜ʖ͡º)

pixart podpisał umowę z avago i wszystkie sensory avago są produkowane przez pixart