Wpis z mikrobloga

@gerard-kowalski:

wiesz... w sumie powiedz, czy chcesz mi pomoc, czy posmieszkowac? w zasadzie dlaczego cię interesuje czy miałem jakiś powód by nie spać czy nie?:)


Ok, przepraszam - nie wiedziałem. Czy to oznacza, że tej apki nie bedzie widać zupełnie z poziomu komórki? a czy da się ja potem zdalnie odinstalować, lub czy user będzie widział w jakikolwiek sposób że ją ma zainstalowaną?
np. w uruchomionych procesach?
@mrsomeone: to wygląda jakiś tak, że wrzucasz ja jako apke systemową z inną nazwą itp i jak ktoś się średnio zna to pomyśli, że to proces systemowy. Dostajesz się do niej wpisując w dialerze jakiś tam ustalony numer:-) odinstalować możesz po prostu usuwając jak zwykłą apkę systemową
to wygląda jakiś tak, że wrzucasz ja jako apke systemową z inną nazwą itp i jak ktoś się średnio zna to pomyśli, że to proces systemowy. Dostajesz się do niej wpisując w dialerze jakiś tam ustalony numer:-) odinstalować możesz po prostu usuwając jak zwykłą apkę systemową


@gerard-kowalski: rozumiem, dziękuję - poczytam o tej apce... może da się ją zdalnie odinstalować - już po zainstalowaniu - wszak i tak jest się podłączonym
@blaiseblaise:

no właśnie. Jeżeli musisz uciekać się do szpiegowania to już jest coś nie tak....


Mimo szczerych chęci cumplu, takie opowiadanie jak to szpigowanie jest nie ok wcale nie pomaga... myślę że ktos tu oszukał pierwszy. a pytanie wynika z tego, że na pewno ktoś już kiedyś korzystał z tego typu apek...