Wpis z mikrobloga

Właśnie skończyłem VN Steins;Gate ( ͡ ͜ʖ ͡).
To moje drugie podejście - za pierwszym razem zrobiłem jedynie Suzuha's Ending, teraz również prawie wszystkie pozostałe (z wyjątkiem Mayuri's Ending - bo wymagałoby przechodzenia całości od nowa i Kurisu's Ending).

Polecam każdemu, kto swoją przygodę z tą serią zakończył na anime, bo VN-ka rozszerza absolutnie wszystkie wątki o dodatkowe szczegóły (Nae, hehe), a i alternatywne zakończenia są świetne.
Podczas gry stosowałem się do poradnika (klik!), który również serdecznie polecam, bo nie zawiera spoilerów i pozwala otrzymać większość achievementów i zakończeń za jednym podejściem ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Tak więc za sobą mam już anime, VN, OVA, film i Soumei Eichi no Cognitive Computing, a przed sobą Hiyoku Renri no Darling, Linear Bounded Phenogram, mangi Boukan no Rebellion, Onshuu no Brownian Motion, Epigraph Trilogy i wszystkie Drama CD... wow, sporo tego (ʘʘ). A wkrótce wychodzi Steins;Gate 0, mam nadzieję że angielskie tłumaczenie szybko się pojawi.

Chciałem wstawić screenshot z zakończenia, ale wolałbym nie spoilerować.
El Psy Kongroo.

#anime #vn #steinsgate #drpepper
kacperski1 - Właśnie skończyłem VN Steins;Gate (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■).
To moje drugie podejści...

źródło: comment_OYv87f2hQDdRAMo6JiOTzcBfeYQ8liuw.jpg

Pobierz
  • 5
@kacperski1: Szkoda że Epigraph Trilogy jest niekomplenta i trzeba czekać jeszcze sporo czasu do końca.
Ej a jak przejdziesz VN Kurisu Ending to weź zawołaj,jestem strasznie ciekaw zmian w stosunku do anime ()
@Nie_masz_racji: niestety tytuł pożyczyłem od wujka Kickassa, nie stać mnie na zakup pudełkowej wersji, gdyby chociaż tytuł pojawił się na Steamie albo gdzieś (,)
@kalectwo: Dr Pepper to jeden z tych smaków, do których trzeba się przyzwyczaić. Moi znajomi go szczerze nienawidzili, a teraz sami kupują. No i trzeba go pić prosto po wyjęciu z lodówki, bo inaczej smakuje jak płyn do mycia naczyń ( ͡