Wpis z mikrobloga

Nowy Windows 10 ma fatalną kolorystykę, ponadto wywalił mi doszczętnie Avirę, Alcohol, Picasę, wszystkie ustawienia Catalyst Control Center, DirectX, a pomimo m.in. zainstalowania tego ostatniego, nie działają mi: wszystkie części Max Payna, LA Noire, Counter Strike 1.6, Settlers 7...

...oraz wywaliło też Photoshopa, przez co podsumowanie musiałem tworzyć w Paincie...


#windows10 #gry #dziendobry #cs16 #maxpayne #lanoire #gorzkiezale #humorobrazkowy #tramwaje
Pobierz p.....9 - Nowy Windows 10 ma fatalną kolorystykę, ponadto wywalił mi doszczętnie Avir...
źródło: comment_ESXGBFnCCcKXWWvda8nLpqMcfG5i3Frt.jpg
  • 11
@piksel169: to dobrze, że mi się nie chciało ściągać ISO i stwierdziłem, że poczekam na Windows Update. ( ͡º ͜ʖ͡º) Btw. to odpalało taki program zgodności czy jakaś appka jest niekompatybilna z W10... nie wykryło ci nic wcześniej?
Nowy Windows 10 ma fatalną kolorystykę, ponadto wywalił mi doszczętnie Avirę, Alcohol, Picasę, wszystkie ustawienia Catalyst Control Center, DirectX, a pomimo m.in. zainstalowania tego ostatniego, nie działają mi: wszystkie części Max Payna, LA Noire, Counter Strike 1.6, Settlers 7...


@piksel169:

Nie wiem co się stało u ciebie, ale u mnie po aktualizacji wywaliło jedynie sterownik zewnętrznej karty dźwiękowej i... nic poza tym. Wszystkie gry działają, DirectX jak był, tak jest, photoshop
@Djuna: Photoshopa, Avirę, Alcohol i Picasę wywaliło mi doszczętnie, został tylko pusty folder w Programach.
Zainstalowałem to z ten apki, którą ściągnąłem ze strony Microsoftu, bez robienia ISO itp - po prostu zainstalowało jak każdy inny program (tyle że trwało to dłużej niż instalacja niegdyś Win98). Reszta programów ww. wywala na wstępie.
@jurny_juhas: A to ciekawe, jak widać potrafi to mieć różne fochy. Teraz muszę znowu kombinować te programy od
@piksel169: Jak dla mnie system jest okej, chociaż rzeczywiście nie czuć, że to finalna wersja.
Najbardziej mi szkoda, że nie można sobie personalizować każdego kafelka, wszystkie w jednym kolorze i z małą ikoną programu na środku wyglądają beznadziejnie, dlatego całkiem je wyłączyłem.