Wpis z mikrobloga

@empe12: Odblokowalem. Jestem zadowolony ale chcę przesiąść się na coś większego. Niestety wyjeżdżam w przyszłym tygodniu na urlop, wracam w polowie sierpnia i dopiero wtedy będę zdecydowany na sprzedaż.
  • 5
Niestety będę gotów sprzedać telefon dopiero po powrocie z urlopu, dokładnie 23 sierpnia. Do wyjazdu upatrzony telefon nie przyjdzie z Chin. Jeżeli byłbyś dalej chętny to daj znać.
@TTomee: Napisz jeśli możesz mniej więcej cene za ten telefon, bo w sumie mógłbym poczekać ale nie wiem czy nie taniej i szybciej wyjdzie mi zamówić nowy (ofc nie eachine).
W celu uczciwego wycenienia, zacząłem dokładnie oglądać telefon i zauważyłem kilka defektów. Ma mini pęknięcia / bardziej zadrapania na rogach, widać je dopiero po przyjrzeniu się (nie noszę go w etui, zamówiłem z aliexpress dedykowane do innego modelu w podobnym rozmiarze ale niestety nie pasuje).
Na ekranie ma 3 miejsca, w których są jakby martwe pixele, ale to nie są typowe 'dead pixels', tylko jakby takie leciutkie prześwity. Nie wiem od czego