Wpis z mikrobloga

Mircy da się coś jeszcze zarobić na trejdowaniu na lounge czy 90 % ofert to lowballe i scammerzy? Jeśli tak to na jakich itemach najłatwiej zarobić ? Najlepiej jakieś popularne itemy, o normalnych cenach ( kilka-kilkadziesiąt euro). Jest jeszcze opcja żeby kupować z rynku itemy po taniości ale trochę cykam się bana ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nudzi mi się jak cholera a tu jeszcze 3 tygodnie do majora (,)
#csgotrade #csgolounge #csgo
  • 33
  • Odpowiedz
@Godziu73: ta, zaczalem od 13k. Pierw kupowalem cyrexy (to bylo 3 miesiace temu), zarobilem na tym 3k i kupilem pierwsza kose. Tera mam ~240k w eq, przy czym jeszcze 40 sprzedalem, 20 rozdalem/przegralem/otworzylem
  • Odpowiedz
@Godziu73: @kezc: Ja tam zawsze szukam ludzi mało doświadczonych z dobrymi itemami. Łatwo na nich profit robić. Tylko wiadomo, nie bawić się w sharking a zwykły trade z korzyścią dla swojej osoby.
  • Odpowiedz
@kezc: a z jakich subów korzystasz najczęściej? /r/globaloffensivetrade nie da się już dołączyć z tego co widziałem, są jakieś lepsze alternatywy?
  • Odpowiedz
@kezc: lepiej szukać ofert na reddicie? Na loungu to chyba loteria jest, ja od 2 tyg meczę się z moim bayo ft popiół żeby wymienić na coś fajnego a kumpel w 2 dni wymienił się na m9 popiół, zaś na 30k i zaś kupił znowu m9 za 28k :(
  • Odpowiedz