Wpis z mikrobloga

Mirko, #mirkowny i #mirki, niedawno skończył się dokument na Fokus TV, w którym prowadząca (komiczka swoją drogą, sic!), próbowała udowodnić i nakłonić kobiety, aby się nie goliły oraz, że naturalny zarost (pachy, nogi, klatka piersiowa, plecy, ręce, wonsik i broda, genitalia) u płci pięknej jest ładny. Przedstawiła kilka kobiet, a mężczyznom próbowała wręcz wmówić w/w teorię. Osobiście mnie to odrzuca i dlatego odniósłem takie wrażenie. Na sam koniec urządziła pokaz na wybiegu z zarośniętym kobietami z bielizną stworzoną dodatkowo z damskich włosów (chociaż znalazły się takie kobiety, które same były zmieszane tym pomysłem), i to nie były włosy z głowy. Publiczność (~300 osób, same kobiety) była zachwycona. W związku z tym chciałbym poznać opinię #rozowepaski i #niebieskiepaski.

Załóżmy, że plusujący są przeciw owłosieniu u kobiet. Sam dałbym plusa sobie ale nie mogę. A jak wy myślicie?

Zawołam jeszcze #wykoptabu, #wykopbdsmklub, #sex tak aby wpis trafił do jak największej ilości osób, dlatego przepraszam za bombę tagową.
  • 9
@biczek: zakładami, że będzie więcej osób za depilacją i goleniem się kobiet, niż przeciw, a co za tym idzie więcej osób udzieli odpowiedzi.