Wpis z mikrobloga

#roccat #myszka #komputery
Zastanawiam się nad kupnem nowej myszki. Aktualnie używam jakiegoś strego a4techa za 40zł. Przyszła ta chwila gdy należy go zmienić.
Nigdy nie miałem dobrej myszki. Zawsze kupowałem coś za max 40zł, a często nawet taniej. Już dawno temu obiecałem sobie myszkę od #roccat i ta chwila nastała. Zastanawiam się nad Kova+. Na euro.com.pl jest za 129zł. Drugim wyborem jest Kone XTD. Na oleole jest za 315zł. Dylemat jest potężny. Czy jest sens wydać 300zł na XTD? Mysz jest śliczna, bardzo mi się podoba. Mieliście styczność z nimi? Którą wybrać?. Nie jestem pro graczem. Grywam w lola i poe.
Przydała by się też podkładka nowa. Jaką powinienem wybrać do tych myszek? Oczywiście roccat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 9
@Redami:
mam xtd jest spoko. Ale jest wielka i ciężka, nie wiem czy ci będzie pasować, trzeba mieć męskie łapy

Podobno kone xtd optical czyli jej druga wersja jest lepsza

G502 miałem, #!$%@?ły sie mikroprzełączniki, ale to też spoko mysz była. W sumie mam ją do opchnięcia tyle że trzeba wymienić mikroprzełączniki, nawet nie wiem ile moge za nią wołać :D
@rdy: Dłonie mam raczej małe ale preferuje większe myszki, gdzie całą dłoń spoczywa na nich, a nie jakieś pipidówki małe. Pytanie czy ta xtd nie będzie ZA duża. Nie mam jak teraz zmierzyć swojej starej myszki by porównać, bo w pracy jestem ( ͡° ʖ̯ ͡°)