Wpis z mikrobloga

@Queltas: Każda tak mówi :)
Wait! Czyta twoją korespondencję?! Tak to się zaczyna. A potem: Gdzie idziesz? Z kim? Po co? Skąd ten blond/rudy/czarny włos? Nie ma włosa? To łysej też nie przepuścisz?!
@Queltas: no to tak jak mówiłam: w miejscu gdzie mincho: dermatol- bardzo szybko tworzy strupek. A jak ni ma mincha, to przyschnie samo. Dezynfekuje się octeniseptem, a jak schnie- sudocrem lub 10% d-panthenol <3 :D Pozdrawiam.
@Queltas : a d-panthenol jest tańszy od sudocremu (pomijam odpychający fakt, że sudocrem to krem do niemowlęcych tyłków.... z d-panthenolem) i firmy ziaja kosztuje do 10zł, w zależności od apteki... ja dorwałam za 5,90. Dermatol sprzedają w saszetkach pojedynczych i jedna to koszt jakieś 4,5zł ;) nie powinien zrażać fluorescencyjny żółty kolor dermatolu... przysypać i serio szybko działa :D
@Queltas tylko octenisept to droższy biznes, ale warto, bo woda utleniona nie dezynfekuje a spirytus salicylowy... napier*ala. Choć ponoć to dla mężczyzn a octenisept dla ciot co się boją bólu, ale co tam. Po co się męczyć? ( ͡º ͜ʖ͡º)