Wpis z mikrobloga

Szkoda, ze twórcy napisów prawdopodobnie wypieli się na True Detective, 2 dni od premiery i nadal nie ma napisów, no cóż, nikogo nie winię, mamy wakacje, ale będzie trzeba obejrzeć bez napisów.

Jednocześnie chciałem zapytać Was jakie macie odczucia dotyczące drugiej serii, bo z tego co słyszałem i czytałem podobno "dwójka" nie dorasta do pięt jedynce.

Ja mam inne zdanie, widziałem pierwszy sezon, bardzo mi się podobał, ale to inny klimat i wydaje mi się, że większość malkontentów szukała w nowych postaciach, bohaterów z "jedynki" których jednak próżno tam szukać, pomimo tego że wszyscy, tak jak w "jedynce" maja dusze spowite mrokiem przeszłości.
Pomijając już sam fakt miejsca akcji i wydarzeń dziejących się w serialu, tych dwóch sezonów nie można porównywać, bo łączy je tylko skomplikowane śledztwo i ciężki klimat, który jest osobliwy dla każdego sezonu.

Dla mnie nowy True Detective to mocne 8/10 i z każdym odcinkiem wsiąkam tak, że gdy się kończy, to jestem zawiedziony, że tak szybko.

#truedetective | #seriale | #jakbyniepaczec
  • 11
@wycz: Właśnie nie sapię, rozumiem to, czego nei omieszkałem zaznaczyć, ale nawiązałem do napisów, bo snuję teorie, czy to nie właśnie przez nie do końca pozytywny odbiór drugiej serii, przez sporą rzeszę fanów.
@vics: dla mnie drugi sezon jest równie dobry jak nie lepszy co pierwszy, chociaż końcowo i tak pewnie sezon pierwszy będzie lepszy od drugiego bo po prostu aktorsko to przepaść jest bo woody i matthew robili robotę do tego jeszcze michelle przecież była, a w 2 sezonie farrell w sumie tylko