Wpis z mikrobloga

@szymciak: mam zaciskarkę, ten patchpanel nie dawał mi tylko spokoju:)

@i_natala_ciemnosc: to mieszkanie mojego klienta, wykańczam mu wnętrze a przy okazji ogarniam techniczne drobiazgi więc Fibaro bardziej testuję niż używam ale tak z wrażeń kilku dni to raczej traktuję jako bajer. Liczyłem na integrację z audio-video a okazało się że działa w dość ograniczonym zakresie. Mam jeszcze ze 2-3 tyg na testy więc zobaczymy ile wycisnę;)
@lozik: wejdź na forum z mojego linka i poczytaj, swego czasu fubaro miało poważne problemy z prawidłowym działaniem (np. samoistne otwieranie się drzwi garażowych), palące się moduły (i mówię tu o ogniu), jeden moduł (chyba wall plug) został zakazany w szwecji, bo uznali go za niebezpieczny, nie mówiąc już o innych sprawach. Ktoś z tego forum rozebrał chyba switcha i stwierdził, że nie posiada on żadnych zabezpieczeń przed uszkodzeniem. Powiem szczerze,
@lozik: piętą achillesową fibaro była stabilność i były z tym gigantyczne problemy, może coś się zmieniło, a może nie, ja już fibaro odpuściłem i ich nie śledzę, ogólnie kolega sztywniak z forum jest jednym z najbardziej zaawansowanych w tym temacie i ostatecznie przeszedł z HC2 na VERE. Ogólnie osoby na tym forum są najbardziej zaawansowanymi użytkownikami z oficjalnego forum fibaro, którzy dostali bana za wyrażanie swoich opinii. Kilku z nich dostawali