Wpis z mikrobloga

APEL DO RODAKÓW - I NIE TYLKO

Apeluję do Wykopowiczów, wszystkich środowisk obywatelskich i politycznych o ignorowanie aktywności użytkownika Tomasz Maciejczuk (twórcę x-portalu - do czego sam się przyznał - o xportalu wiele nie trzeba pisać, Google Wam powie) - mowa o @tomasz-maciejczuk. W obliczu obecnej sytuacji geopolitycznej jego celem jest DESTRUKCJA jakichkolwiek stosunków między krajami regionu, szczególnie relacji państwowych między Polską i Ukrainą, aby uniemożliwić powstanie spójnego systemu geopolitycznego, który mógłby się przeciwstawić rosyjskiemu imperializmowi, a co się z tym wiąże, bezpieczeństwem naszego regionu, bezpieczeństwem Polski, Ukrainy, Litwy, Łotwy, Estonii, Mołdawii i innych krajów regionu.

Polskie bezpieczeństwo ponad wszystko. Ale to bezpieczeństwo ściśle się wiąże ze stanem relacji krajów regionu.
W załączeniu materiał ABW nt. polityki imperialnej Rosji, która BEZPOŚREDNIO dotyka Polskę.

Zdajcie sobie w końcu sprawę z realnego zagrożenia jakie produkują osoby grające na rozbicie regionu.

#ukraina #lotwa #estonia #litwa #rumunia #rosja #ruskapropaganda #4konserwy #neuropa #trolling #troll
0.....2 - APEL DO RODAKÓW - I NIE TYLKO

Apeluję do Wykopowiczów, wszystkich środow...

źródło: comment_5TM6aUmXEOMYfxqZ2ieD9MMOC2vAEi7Y.jpg

Pobierz
  • 12
@0002: przyglądałem mu się bardzo uważnie. Na początku byłem pod wielkim wrażeniem jego działalności na rzecz Ukrainy. Potem przyszła afera z Azowem, później zniknął na kilka miesięcy a teraz wrócił... jakby odmieniony. Wśród znajomych zauważyłem, że nie ja jeden mam problem z wyrobieniem sobie o nim zdania.
naród z 11 wiekami tradycji ma się sprzymierzać ze sztucznym, antypolskim tworem przeciw najsilniejszemu militarnie mocarstwu świata?

@YodaMonster: Nie rozumiem, dlaczego Polska miałaby tworzyć z Ukrainą sojusz anty-amerykański?