Wpis z mikrobloga

KONKURS - do wygrania 2 książki "Otchłań", których akcja rozgrywa się w post apokaliptycznym Wrocławiu 20 lat po wojnie nuklearnej. (Uniwersum Metro 2033)

Co musisz zrobić:
1. Zaplusuj ten wpis
2. Napisz w komentarzu tego postu dlaczego to właśnie Ty powinieneś/powinnaś otrzymać tę książkę

Spośród wszystkich komentarzy wybierzemy 2 naszym zdaniem najlepszych odpowiedzi
na pytanie konkursowe i właśnie tym osobom rozdamy ksiażki z autografem Roberta J. Szmidta
Będzie można odebrać na spotkaniu z Autorem 26 sierpnia o godz. 18.00 w Empiku we wrocławskiej Renomie .

_
#wroclaw #konkurs #metro2033 #otchlan #rozdajo #nocnazmiana #ksiazki #fantastyka
Pobierz KochamWroclaw - KONKURS - do wygrania 2 książki "Otchłań", których akcja rozgrywa się...
źródło: comment_AMuLtv7FolfaOH8RwgJlThReMvdKsmm1.jpg
  • 46
@KochamWroclaw: trzy dni temu wzięliśmy z moją narzeczoną ślub, i poprosiliśmy gości weselnych by zamiast kwiatów kupili nam książki (co by zapełnić naszą biblioteczkę w nowym mieszkaniu). Dostaliśmy kilkadziesiąt różnych, no ale nikt nam nie dał "Otchłani", na którą bardzo liczyliśmy. Dlatego sądzę, że to nam się należy. :D
@KochamWroclaw: Ponieważ jestem wielkim fanem post-apo oraz uniwersum metro, co przenoszę do życia realnego (serio, nawet cebulę w masce przeciwgazowej obieram). Oprócz tego, do tego stopnia kocham książki, że gdyby nikt mi podczas czytania o jedzeniu nie przypominał to bym z głodu padł.

@KochamWroclaw: babcia mi umiera na raka a w państwowych szpitalach bieda - meble mają krzywe nogi i nic się z tym faktem nie robi. I taka sytuacja, że jej się łóżko kiwa a chciałbym żeby starowinka przynajmniej starość miała w miarę stabilną i coś bym jej tam podłożył pod tą jedną nogę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bo wyłapałam błąd we wpisie. :-)

Spośród wszystkich komentarzy wybierzemy 2 naszym zdaniem najlepszych odpowiedzi
na pytanie konkursowe i właśnie...
@KochamWroclaw: Uwielbiam książki, filmy i gry oparte o prawdziwe miejsca, w których często się bywa, czasami wręcz zna się je na pamięć. W takich tworach można je odkryć na nowo, zwrócić uwagę na rzeczy, które się bez namyślenia mijało. W tym przypadku zapewne zobaczymy jak wykorzystano niektóre elementy miasta, by móc przetrwać w tym zniszczonym świecie. Chętnie zobaczyłbym wizję Wrocławia po apokalipsie stworzoną przez autora i dopasowaną do uniwersum Metro 2033.
Książkę bym przyjął, ponieważ lubię czytać, jednakże w ciągu ostatnich 2 lat strasznie ograniczyłem czytanie. Kiedyś czytałem wszystko co mi w ręce wpadło, a teraz 3książki na 2 miesiące to chyba maksymalny rekord. Niestety Wrocław nie jest bliskim dla mnie miastem.
Ale pozdrowienia z Gdańska dla autora możecie przekazać.
@KochamWroclaw: Z wielkim uśmiechem na ustach dołączyłbym kolejną część uniwersum metra 2033 do swojej kolekcji. Przeczytałem póki co wszystkie części i jestem iście oczarowany tym klimatem. A poza tym .. nigdy nie byłem we Wrocławiu a słyszałem, że to piękne miasto. :)