Wpis z mikrobloga

@zielonyrobot: mam pytanie, czemu zapodajesz linki na których jest syf ?? próbowałem wejść w artykuł i co się okazało ? (Malwarebytes Anti-Malware) wywala mi od 30 minut komunikaty, że szkodliwa strona została zablokowana a norton iż zablokowano próbę włamania ? tutaj masz screna od użytkownika @ElCidX z Anti-Malware https://puu.sh/jUYGT/4b34a25bc8.png mi wywala dokładnie ten sam komunikat co na screenie, a z nortona nie chce mi się już dodawać...
  • 7
@raizo: Dobra, nie ogarniam tej sytuacji- opłaciłem serwer, reklam nie ma a ten program nadal blokuje. Zapewniam że nie ma nic szkodliwego, ta strona to zwykły PHP Fusion po lekkich modyfikacjach (głównie mojego autorstwa). Nie ma mowy o jakiś wirusach podkładanych przeze mnie.
Popytam na forum hostingu, może to jakiś problem z serwerem.
@zielonyrobot: spoko, ja na tym tle trochę jestem uczulony bo załatwiłem sobie tak kiedyś system.
to nie chodzi tylko o opere bo np u mnie w linii procesu jest firefox developer edition gdyż z tej przeglądarki korzystam, tutaj chodzi o to która przeglądarka była atakowana lub przez którą coś próbowało się dostać do pc,a tak ogólnie dzięki za sprawdzenie, jak problem zniknie to przeczytam artykuł bo obecnie anty-malvare blokuje mi Twoją
@zielonyrobot: nie mówie że coś podkładałeś, a tak poza tym to nie wiedziałem że to nawet Twoja strona :D może po prostu jest jakiś błąd lub luka w kodzie i tyle a te programy są zaje%$#cie czułe :D