Wpis z mikrobloga

@jakno: Nie wolisz skorzystać z tego za 55 przejazdów? Jak zgłosisz się z mojego polecenia to Ci odpalę 150zł dodatkowo jak zrobisz te przejazdy. Czyli dostaniesz 450zł w sumie :).
@FredzIo: Dzięki kolego, ale już mam całe konto aktywowane itd. :) No i nie wiem, czy wyjeżdżę te 55 przejazdów, w sumie typowo z ciekawości i dla zabawy się za to biorę ;) Długo sam już jeździsz?
@jakno: Tak, długo. To nic, że masz aktywowane. Można e-mailowo to zgłosić i więcej kasy wyjąć. Tak. Na wykopie jestem chyba najbardziej doświadczonym kierowcą. 3 miesiące jazdy, ponad 600 kursów. 55 sztuk to jesteś w stanie zrobić w jeden weekend :p
@majFriend: Mogłyby być problemy ale tylko wtedy jakby zrobili prowokacje sami zamawiając samochód, a Ty nie umiałbyś się odpowiednio zachować. Poza tym w razie kary uber Cie bierze pod opiekę i płaci. Tak, wszystko jest ogarniane przez aplikacje. Jak jesteś zainteresowany to mogę wysłać Ci zaproszenie i wyczerpująco odpowiedzieć na wszelkie pytania, bo mam dużą wiedzę.
@FredzIo: na razie mam niestety za mały samochód do tego żeby wykonywać takie coś () (megane II hatchback do tego 3 drzwiowy)... musisz kiedyś zrobić jakieś małe AMA, na pewno dużo osób z chęcią poznało by specyfike takiej pracy a może i przyczyniło by się w jakiś sposób do rozwoju tej aplikacji u nas w kraju