Wpis z mikrobloga

Afera Banhamżydera - preludium

Nie otrzymałem przeprosin i nikt nie przyznał się do winy. Więc nadszedł czas, bym sam rozliczył #neurope z ich kłamstw i manipulacji. Tym wpisem rozpoczynam cykl artykułów, w których opiszę ciemną stronę wykop.pl. Konflikt w który zostałem wplątany przypomina walkię „chamów z żydami” Gazdowskiego (przyp. do moderacji – jest to zapożyczenie z literatury) dlatego dla jego śledzenia użyję tagu #banhamzydera . Czyli szerzej: Afera Banhamżydera.

We wtorek [w tym wpisie]( http://www.wykop.pl/wpis/14162587/ostatnie-5-tyg-spedzilem-w-sztumie-z-powodu-afera-/) odniosłem się do tematu #afera , którą rozpętała #neuropa przy udziale Kucy. Przez wydział propagandy i agitacji #neuropa afera ta została wam wypromowana pod szumną nazwą #banhammer. Teraz czas pokazać jej prawdziwe oblicze. Kto za tym stoi, dlaczego @Velati zdradził i jaka szczytna idea mu przyświecała? Temat jest obszerny, a sprawa zatacza szerokie kręgi: od małostkowych zawiści pojedynczych kucy, po korupcję na najwyższych szczeblach moderacji. W tej historii mamy wszystko: zdradę, pieniądze i władzę. Dlatego całość zostanie podzielona na kilka wpisów. Niech ten wpis będzie ogólnym szkicem. Mam nadzieję, że nie zostanę zbanowany przed ujawnieniem wszystkich materiałów.

Miesiąc temu mogliście usłyszeć odważnie zarzuty od mirków z #neuropa, którzy popierali je dowodami w postaci banów i screenów. We wtorek ci sami ludzie pokazali prawdziwą klasę. Żaden z nich nie śmiał mnie bezpośrednio oskarżyć o to samo, nie mówiąc już o pokazaniu jakichkolwiek dowodów. Oni wobec siebie dowiedli swej wartości, gdy o „prawdę” walczyli z tymi, którzy nie mogli się bronić. Teraz ja walczę o tych, którzy już tutaj nie wrócą, dla których honor i dobra beka to najwyższe wartości. Wartości z których ci złodzieje ich okradli. Ci ludzie nie dbają o swoje dobre imię, co udowodnili wczoraj. Liczyłem na odrobinę przyzwoitości z ich strony, wszak potrafili całymi dniami gromić tych, których oskarżali o kłamstwa i manipulacje, płonne to były nadzieje.

Wciąż czekam na dowody od #neuropa. Liczę na naszą społeczność. Należy wymusić na nich udostępnienie wszystkich 150 Mb zdjęć którymi się chwalili. Dopóki tego nie zrobią, dopóty będą mogli swobodnie manipulować przekazem w tej sprawie. Tak jak do tej pory. Pragnę wam również powtórzyć, i chcę by to odpowiednio wybrzmiało, że te 150 Mb zdjęć i ocena aktywności kont, to jedyne realne dowody na manipulacje osób oskarżonych w tej aferze (na tej podstawie będzie można również ocenić zachowanie @moderacja ). Jak widzimy, mentalność i sposób prowadzenia gierek przez polityków udziela się ogółowi społeczeństwa - szczególnie tej części zaangażowanej w realną politykę.

Na koniec chciałem odpowiedzieć na oskarżenia wielokrotnie stawiane wobec mnie i moich ziomków. Wiem, że te pytania znowu padną i jestem na to przygotowany, jednak proszę was o cierpliwość. Nie dziwi, że padły one zamiast odpowiedzi na moją prośbę, o przedstawienie dowodów mnie obciążających.Nie dziwi również, że wcześniejszy wpis z moimi wyjaśnieniami skasowała moderacja (za zgłoszeniem i w pełnej zgodzie z #neuropa - z którą w tej aferze pięknie się uzupełnia). Jednak jestem wdzięczny moderacji i neuropie za próbę kneblowania mi ust, gdyż podczas ponownego pisania tych odpowiedzi, poukładałem i przypomniałem sobie wiele faktów i wątków. Niestety, gdy skończyłem pisać stanąłem przed ścianą tekstu z ok 3000 tyś znaków. Dlatego postanowiłem tekst ten podzielić, zredagować i wypuszczać co kilka dni.
Może za oknem tego nie widać, ale u mnie sezon grillowy dopiero się zaczyna. Pozdawiam #neurope, @Velatiego i szemrzące strumyki z @moderacja. Będę drążył ten temat, aż sprawiedliwości nie stanie się zadość. Do przeczytania wkrótce.

ps.
niżej podkład muzyczny do tego intra

#4konsery #neuropa #polityka #afera #banhamzydera
z.....y - Afera Banhamżydera - preludium

Nie otrzymałem przeprosin i nikt nie przy...
  • 23
Wciąż czekam na dowody od #neuropa.


@zgnily: po raz drugi: http://www.wykop.pl/link/2706971/afera-banhammera/

Należy wymusić na nich udostępnienie wszystkich 150 Mb zdjęć którymi się chwalili.


@zgnily: kek, materiału dowodowego się nie udostepnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jedyne realne dowody na manipulacj


@zgnily: a ja myślałem, że klucz API jest wystarczający. xD

Ogólnie szanuje lewactwo za ból dupy jaki wywołali.
@zgnily: w pełni popieram.dostalem bana za posiadanie konta na czymś wogule go nie używając... a jesli sa dowody na to ze używałem to poproszę dowody.Gdzies tam na 150 MB powinienem być. Poproszę jeszcze jakieś dowody na manipulacje z moim jej strony, na to że hurtem zakopywalem lub minusowalem.Na to ze kozystalem ze skryptu.Malo tego od ponad pół roku nic nie dodaję. ..masakra.
Ogólnie szanuje lewactwo za ból dupy jaki wywołali.


@iniekcja: w końcu sam nie jesteś lewakiem.

kek, materiału dowodowego się nie udostepnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Ponieważ stawiacie się wyżej od reszty wykopowej społeczności? Chyba naprawdę nie jesteś lewakiem ;)
Ładna elita nam wyrosła. Proszę wszystkich niewtajemniczonych by przystanęli, by popatrzyli i podziwiali. Proszę zapamiętać przed kim czapki należy zdejmować ;)))
@FalseIdeas: jeśli chcesz komuś tak bardzo udowodnić, że masz go w dupie, że poświęcasz swój cenny czas by go obrazić, to przynajmniej staraj się utrzymywać w tym wszystkim jakiś poziom. Spróbuj jeszcze raz, kolejnego twojego wpisu nie skasuję, cokolwiek napiszesz.
Będę drążył ten temat, aż sprawiedliwości nie stanie się zadość.


@zgnily: czyli że teraz jest sprawiedliwość, a ty chcesz to odkręcić?

może chodziło ci o drążenie tematu, aż sprawiedliwości stanie się zadość

natomiast co do @serial28 to nawet nie ma co zaczynać, bo błąd na błędzie, ortograf na ortografie. Wstyd. Proszę w ramach ćwiczeń popisać dyktanda.
może chodziło ci o drążenie tematu, aż sprawiedliwości stanie się zadość


@grzegorz-zielinski: tak, dzięki za spostrzegawczość.

Przy okazji, chciałbym poprawić jeszcze jedno zdanie:

Niestety, gdy skończyłem pisać stanąłem przed ścianą tekstu z ok 3000 tyś znaków.


Oczywiście powinno być "3 tyś znaków".
@zgnily:

Oczywiście powinno być "3 tyś znaków".


Gdybym był gramatycznym nazistą, to powiedziałbym Ci, że nadal masz to źle. Ale nie powiem.
[                                                                                                                                                ](https://pl.wiktionary.org/wiki/tys.)