Wpis z mikrobloga

Ostatnio ćwiczę robienie z #modelina rzeczy, które wychodzą mi kiepsko (wiadomo, trening czyni mistrza ;)) i dzisiaj wzięłam się za koty. Pozwoliłam sobie poszukać modeli pod tagiem pokazkota i tym sposobem powstały dwie figurki - jedna na podstawie tego, a druga tego wpisu. Czeka mnie jeszcze dużo pracy ale to najbardziej podobne do kociego oryginału rzeczy, jakie dotychczas udało mi się zrobić, więc się pochwalę :D #chwalesie #rekodzielo

Od jakiegoś czasu noszę się też z zamiarem założenia strony na fb ale nie mam żadnego pomysłu na fajną nazwę ("Ula lepi" jest bardzo słabe ( ͡° ʖ̯ ͡°)). Może coś pomożecie? Dla autora nazwy, którą wykorzystam, ulepię coś, co tylko będzie chciał (oczywiście w ramach moich umiejętności), więc chyba mogę dodać tag #konkurs

Aaa i zawołam jeszcze @EdebedE i @sorek - mam nadzieję, że się nie gniewacie za wykorzystanie wizerunku waszych pupili.
Nyana - Ostatnio ćwiczę robienie z #modelina rzeczy, które wychodzą mi kiepsko (wiado...

źródło: comment_F8JkUX9KRwSCseyLZ4YXR1QoNW101Dkg.jpg

Pobierz
  • 23
@Nyana: brakuje napisu w stylu "please kill me". Jednak mimo to sie nie poddawaj z kazda kolejna proba bedzie coraz lepiej ;) przydalby sie jakis nozyk czy cos do robienia delikatnych wciec zeby nadac fakture podobna do siersci.
@progressive: Haha :D To nie wiem co byś napisał pod moim pierwszym kotem :D Co do fakturki - połączyłam kilka igieł taśmą klejącą i zazwyczaj tego używam do robienia sierści, jednak przy tych "treningowych" kotach stwierdziłam, że sobie daruję bo i tak niewiele by to pomogło :) Najpierw muszę popracować nad robieniem pyszczków. Koty i ludzie to moja pięta achillesowa ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Wykopowicz_Ryan: Jak
@Nyana: Robiłaś je z różnych kolorów modeliny czy później je malowałaś?
Też się trochę bawię modeliną i nie mogę sobie poradzić z jedną rzeczą, co zrobić żeby nie pobrudzić tego co się robi? Staram się wszystko umyć, wytrzepać i tak znajdą się jakieś pyłki :(