Wpis z mikrobloga

O #!$%@? jak kisnę Miracy xD

Właśnie wróciłem z knajpy, gdzie przez ostatnie dwie godziny pocieszałem moją znajomą. Szczękościsk mocno, bo cały czas chciałem ryczeć ze śmiechu, ale jednak nie wypadało.

Otóż, moja znajoma to takie bardzo #!$%@? mocne, ale naprawdę mocne 3/10. Bardziej facet, niż kobieta jeśli chodzi o charakter i zachowanie, a wyglądu to raczej nie skomentuje. Jak na brzydką laskę przystało dosyć szybko sobie przekalkulowała, że w sumie to nie ma co liczyć na bolca i lepiej zostać lesbijką. No więc, była sobie taką lesbijką, aż jakieś 4 miesiące temu poznała wybrankę swojego serca. xD

Owa wybranka ma dosyć specyficzną urodę, ciężką nawet do opisania. Podejrzewam, że gdyby ważyła tak z 30kg mniej to byłaby z niej naprawdę ładna i przyciągająca wzrok laska. No więc żyły sobie w homonormatywnej wspólnocie macic, a że moja kumpela podjarała się nią dosyć mocno to postanowiła, że się jej oświadczy. xD

Oświadczyny jakieś okazałe nie były bo ile można zarobić pracując w spożywczaku, ale na szczęście okazały się sukcesem. Wybranka przyjęła oświadczyny i obie stwierdziły, że będą cierpliwie lizać sobie cipki, aż w Polszy zalegalizują homoparowanie się. W międzyczasie zdążyły nawet ze sobą zamieszkać.

Niestety sielanka trwała jedynie jakiś miesiąc, bo chwilę po oświadczynach wybrance nagle zagotowały się hormony i na pierwszej lepszej imprezie puściła się z jakimś stulejarzem-programistą. Skąd wiadomo, że stulejarz? Gostek przystojnością nie grzeszył, ale okazało się że jest całkiem niezły w stalkowaniu. Podjarany, że może w końcu będzie miał regularny dostęp do cipki wyszukał swoją dobrodziejkę i nawet ustalił jej adres. xD

Jakie było zdziwienie mojej znajomej, gdy otworzyła drzwi i jej oczom ukazał się jakiś totalny łapserdak z wielkim bukietem kwiatów dla dobrodziejki. Moja znajoma zaniepokojona tym widokiem wypytywała go o wszystko, a jegomość nie wiedząc o tej sodomii chętnie opowiadał jak to poznali się na imprezie. xD

Znajoma wpadła w taki szał, że #!$%@?ła stulejarzowi lepę i przy okazji #!$%@?ła swoją faworytkę z mieszkania.

Tak o to zakończył się homonormatywny związek dwóch pasztetów. xD



#lgbt #zwiazki #logikarozowychaskow #tfwnogf #homopropaganda
  • 61
Jak na brzydką laskę przystało dosyć szybko sobie przekalkulowała, że w sumie to nie ma co liczyć na bolca i lepiej zostać lesbijką. No więc, była sobie taką lesbijką, aż jakieś 4 miesiące temu poznała wybrankę swojego serca. xD


@antoni_kiedys: Ale jak to, to sobie można wybrać?