Wpis z mikrobloga

@Lake_Titikaka: To jest tak prawdziwe.
Facet dostanie kulkę albo nie wiem, #!$%@?ą mu rękę: "nic mi nie będzie"
Facet ma lekką gorączkę: "#!$%@? nie wyjdę z tego, umieram"

Też tak mam xD
  • Odpowiedz
@Lake_Titikaka:

1. Bądź mną gówniakiem w podbazie.
2. Miej standardowo niską temperaturę ciała (35,6C) - miej to rodzinne.
3. Choruj mocno - umieraj na katar.
4. Proś pielęgniarkę o zwolnienie do domu bo gorączka.
5. Miej mierzoną temperaturę - 36,7C.
6. Wracaj na lekcję, bo całkowicie zdrowy. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

8. Miej to do dziś - nawet żona nie wierzy. ( ͡° ʖ̯ ͡
iskra-piotr - @Lake_Titikaka: 

1. Bądź mną gówniakiem w podbazie.
2. Miej standar...

źródło: comment_P5qv8uOypyu2D8VXdYF2ESM25DbPBvri.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Lake_Titikaka: 37 stopni i narzekanie na temperature to jest właśnie bycie #!$%@?ą. Przy 38 i powyze zaczynam czuć, że jest coś za zimno, ale mimo wszystko nie zachowuje się jak #!$%@? tylko miód, czosnek #!$%@? i czas jakoś płynie, ale nigdy nie zachowuje się jak staruch co umiera. Zawsze uważałem, że takie umieranie facetów przy przeziębieniu to jakiś wymysł i mit, ale jeżeli to jest faktycznie prawda to nawet mi was
  • Odpowiedz
@-PPP-: raczej żadna choroba. Nic mi przynajmniej na ten temat nie wiadomo. :D

Jeśli natomiast temperatura ciała normalnie wynosi 36.6 i okresowo spada, to mogą być zaburzenia czynności tarczycy czy jakiś inszy wuj. :)
  • Odpowiedz
@sopel87: To weź się ogarnij, a nie przejmujesz się komentarzami losowych osób z internetu. Kolejna oznaka słabości. Serio przy 37 stopniach umierasz w łóżku? (pomijam sytuacje jeśli twoja normalna temperatura to 35,6)
  • Odpowiedz
@maluszeczek: 30% nagłych śmierci młodych mężczyzn spowodowana jest zapaleniem mięśnia sercowego, który najcześciej powstaje po zwykłym zapaleniu gardła :) wiec nie, nie mit.
  • Odpowiedz
@maluszeczek: Każdy choruje inaczej i nie możesz wiedzieć jak dana osoba się czuje. Ja gdy choruje nie muszę mieć wysokiej temperatury a i tak z łóżka wyjść nie mogę, bo nie mam po prostu siły. Pomaga mi tylko Pylargina i to ekspresowo, i mogę normalnie funkcjonować dopóki ona działa. Ale na szczęście choruje tylko jeden dzień, na następny zostaje już tylko katar i przez miesiąc kaszel, którego nie idzie żadnymi lekami
  • Odpowiedz
@maluszeczek: spoko - każdego znajomego zawsze racze swoją historia, bo serio, lekarz mi powiedział ze dzień dwa i po prostu upadłbym na ziemie i już nie wstał. Nigdy nie można lekceważyć przeziębień i zapaleń :)
  • Odpowiedz