Wpis z mikrobloga

Wracam z pracy autem i w radiu już hejt na Dudę, bo powiedział, żeby nasi nie wracali do kraju, bo dalej jest tu bajzel. Po tym słowa Kopacz, że jaki to zły prezydent, nawet swojego kraju nie wspiera. Ale #!$%@?, miał kłamać? Powiedział prawdę. Sytuacje jest niestabilna, lepiej im tam i to im właśnie powiedział. Rozumiem, że rolą prezydenta jest #!$%@? wszystkich wokół jak robił Bronek i walenie w #!$%@? na każdym kroku.
#polityka #duda #boldupy
  • 21
@stekelenburg2: Wiem że prezydent Donald Tusk jest twoim idolem, prowadziłeś tagi o jego sukcesach. Więc przytoczę ci jego wypowiedz z 2007 roku. Może zmienisz zdanie o wypowiedzi PAD.
"Ośmieszyłbym się, gdybym mówił dziś w Londynie: Słuchajcie, wracajcie. Bo co? Dam im równie dobrze płatną pracę jak w Londynie? Nie dam. Dlaczego wezwania polityków miałyby być skuteczne? Ja muszę zrobić porządek w Polsce na tyle, żeby sami się zdecydowali za rok czy
@klintystwood: czyli tak jak myślałem, jeden #!$%@? kogo wybierzemy i tak standardy się nie zmienią. Miała być nowa jakość a na razie jest smęcenie po obcych krajach jaka to Polska jest #!$%@? a o ironio jest głową tego państwa. Super, nie ma to jak robić kampanie Szydło nawet poza granicami naszego kraju byle prezes był zadowolony. Niepartyjny prezydent - jak sam #!$%@?:)
Wracam z pracy autem i w radiu już hejt na Dudę


@Howkin: Już tylko to im pozostało.Będą go gnębić do końca tak samo jak L.Kaczyńskiego gnębili.Media zarzucają Dudzie że robi Kampanię dla Szydło a same media od 8 lat robią jawną kampanię Platformie.
@nick-smith: A czy kiedykolwiek u nas było lepiej niż na zachodzi? Czy kiedykolwiek było choćby podobnie niż na zachodzie? Nie, bo od niepamiętnych czasów nasi sąsiedzi albo chcieli nas podzielić między sobą albo zrównać z ziemią. I nic na to nie poradzisz, bo taki nasz psi los geopolityczny. Tylko że miruś człowiek nie żyje tylko żrąc i ciułając pieniądze i te wartości niematerialne jako nasze dobro prezydent powinien akcentować. Bo to
@Howkin: Powinien uczciwie powiedzieć jak jest (co zrobił), ale powinien też zachęcać do wracania do kraju, jakoś dyplomatycznie, przedstawiając jakąś zachętę. Albo przynajmniej obiecać, że robi wszystko, aby do kraju wracali i że powoli mogą pakować walizki ;)
@kasky: Warto zapoznać się najpierw z wypowiedzią, zanim zacznie się krytykę:

"Chciałbym, żebyście Państwo mogli do Polski wrócić, jestem przekonany, że wielu z Państwa myśli o tym cały czas, marzy o tym. Ale powiedziałem, że nie śmiem apelować o powrót, ponieważ nie wyjechaliście, dlatego że chcieliście opuścić swoją ojczyznę. Wyjechaliście dlatego, że nie mieliście w naszym kraju, w Polsce, warunków do tego, żeby się rozwijać, żeby znaleźć pracę – mówił prezydent
@stekelenburg2: Może masz rację, nie odpowiedzialne, to złe słowo w tym wypadku, chodziło mi o namawianie do decyzji, o której wiemy że jest ryzykowna, a za którą sami nie poniesiemy konsekwencji, bo ryzyko podejmuje tylko osoba, którą do czegoś namawiamy.
Poza tym, tak jak wspomniałem wcześniej, wszelka propaganda ze strony rządzących czy polityków namawiająca emigrantów do powrotu będzie miała odwrotny do zamierzonego skutek.
@DawajMario: Po kolei - kogo jak kogo, ale Dudy nie da się oskarżyć o zaniedbywanie wartości, akurat on jest obecnie ich największym promotorem. Duda nie powiedział, że Polska jest #!$%@?, więc trochę jednak manipulujesz. Powiedział "Chciałbym, żebyście Państwo mogli do Polski wrócić, jestem przekonany, że wielu z Państwa myśli o tym cały czas, marzy o tym. Ale powiedziałem, że nie śmiem apelować o powrót, ponieważ nie wyjechaliście, dlatego że chcieliście opuścić
@stekelenburg2 - Nie wierzę, dałeś się zmanipulować wyborczej? Ty? No wiesz, trochę się zawiodłem, myślałem że zawsze i wszędzie weryfikujesz każdy temat na jaki się wypowiadasz.

No to jak się odniesiesz do całości wypowiedzi Dudy?