Wpis z mikrobloga

Zawsze jak mi bardzo smutno, to przypominam sobie, że gdzieś w Polsce na pewno żyje sobie taki skrajnie, skrajnie prawicowy chłopiec, o głowie ogolonej na zero, z wielkim tatuażem-krzyżem na plecach i z umysłem napchanym takimi stereotypowymi hasłami prawicowców... I musi chodzić do szkoły im. Unii Europejskiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekaztypa #bekazprawakow #neuropa #4konserwy #heheszki
  • 20
@MoralneSalto: A nie smutno ci, że lewacy na zachodzie muszą się uczyć arabskiego, że przemoc wobec kobiet jest normalna, pederastów należy zrzucać z dachu, a apostatów kamieniować ? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Bo to powoli jest przemycane do coraz większej ilości szkół jako główny nurt nauczania, np w Berlinie i to nie szkołach koranicznych, ale państwowych w ramach integracji i promowania wielokulturowości.

Tak, to nie żart, Niemców
@greyson:


Nauka arabskiego to dobra rzecz, poszerzanie horyzontów


lewactwo w sumie już się poddaje i nie ma problemu z tym, że to lokalni mają się dostosowywać do przyjezdnych, a nie na odwrót. Powinni się uczyć jakiegoś przydatnego języka, a nie swoich kolonizatorów, żeby mogli się dogadać w przyszłym kalifacie.

Reszta twojej wypowiedzi to załgany, histeryczny bełkot


XDDDD

To uczucie, gdy lewactwo doprowadziło do takiego stanu spie.dolenia, że nasi lewacy, którzy nie
@wisniowySz:

Problemem staje się motywacj do uczenia tego - a powodem jest integrowanie Niemców (gości) do musinów (gospodarzy) w Niemczech.

Daje to ponadto większe poczucie siły muzułmanom i podstawy do wprowadzania kolejnych kroków swojego porządku.
To jak się ci Niemcy nauczą, to w sumie mógłby być drugim językiem urzędowym, nie ?

A jak Niemców zacznie być mniej niż muzułmanów to i pierwszym.
W nowym, pięknym lewako-tolerastycznym kalifacie niemieckim.

To tylko kwestia
@Laserade: Przecież lekcje religii nie są obowiązkowe, prawdopodobnie decydują o nich rodzice. Masz rację w tym, że to chore. Religii nie powinno być w szkole i takie jest mniej więcej zdanie większości lewicy.

Ale #!$%@? się do nauki arabskiego to maksymalne #!$%@? umysłowe. Jakby to był gorszy język niż angielski, maltański czy chiński. Już sama znajomość arabskiego robi z ludzi terrorystów, nie?
@Laserade: o czym tu teraz piszesz? ja mówię o nauce języka i nie widzę w tym jakiegoś drugiego dna, a to jakiego kto się uczy i do czego mu to potrzebne, to już jego prywatna sprawa.
Nie jestem fanem islamu i arabów, ale nie twierdzę, że jeśli ktoś ma ochotę i czas, to dlaczego nie? Nauka rosyjskiego to przygotowanie do przejścia na ich stronę?
Niemcy mają swoje państwo i co tam
@wisniowySz:


Niemcy mają swoje państwo i co tam robią, to ich sprawa, my jesteśmy u siebie, zajmijmy się tym co jest u nas, zamiast patrzeć ciągle co dzieje się za miedzą.


Oni nas mogą zmuszać do pewnych rzeczy, więc warto patrzeć co się tam dzieją, bo co będą mieli ochotę mogą przenieść na nasz grunt np. wymuszeniem.

Z obowiązkową nauką arabskiego i imigrantami włącznie.

A jakbyśmy mieli gigantyczną ilość rusków i
@MoralneSalto: eee czemu piszesz o prawicowcu skoro opisałes kogoś typowego z ... centrum i to bardziej na lewo niż prawo? Wiesz że np RN to bardziej lewica niż prawica? Tak samo ONR? Przykro mi ale poczytaj kim są prawicowci i dodam że podsrawa do bycia prawicowcem to kwestie gospodarcze i wolnościowe...
@MoralneSalto: TO nie moja wina że podział prawica lewica jest tak debilny. Praktycznie 99% narodowców to socjaliści, a będąc socjalistą jest się z automatu po stronie lewej, bo to gospodarka jest ważniejsza i decyduje o kwestiach społecznych gdzie w drugą stronę rzaaaadko to działa. Już nie mówiac ze ich poglądu nacjonalistyczne... nijak mają się do nacjonalizmu, to zwykle gówniany anarchizm, lub zwykły wandalizmo-debilizm nie uwzględniany w żadnym systemie.
@Big_Kahuna: nie, ale w sumie turków jest tyle w Niemczech, że czasem można się pomylić.
Szkoda, że nie istnieje kraj taki jak Turcja, tylko gdzie mieszkaliby germanie.
Wiesz, tak jak w Turcji są generalnie turkowie ... to taki kraj, żeby generalnie germanie byli, a nie jakieś podstarzałe resztki ...

I nie, Niemcy takim krajem nie są już od jakiegoś czasu.