Wpis z mikrobloga

Siedze i patrze sobie na ten #oneplusone i #oneplustwo , patrze na roznice i wiecie co mnie najbardziej rozbawilo w logice firmy #oneplus ?
Tniemy koszta: usuwamy NFC i pare innych rzeczy ale budujemy w cholere drogie stoiska w londynie, nowym jorku czy tokyo itp itd . Suma sumarum koszta sa duzo wieksze wiec trzeba podniejsc cene telefonu, zgonic na cene snap810 w hurcie.

Ale najlepsze jest to w OPT, ze sa dwie maskownice glosnikow, a w jednej jest tylko glosnik XDDDD Jak w tanich chinskich doogee czy elephone, żenada... #android #majsterpirzu
  • 20
@Pirzu: Po prostu obrośli w piórka ( ͡° ͜ʖ ͡°) No ale marketing to każda firma musi budować, bez tego taki oneplus nie wyjdzie poza środowisko geeków.
Ciekawi mnie jak się potoczą ich losy, czy kiedyś zobaczymy budgetship killera?
@mikii77: Nie chce ich budżetówki, bo to bedzie dla mnie koneic tej firmy. Podoba mi sie podejscie Apple i ich marketing dotyczacy telfeonow. Nie liczy sie ilosc ale jakosc.. choc wydaje mi sie, ze bedzie z OnePlus coraz gorzej.
@Pirzu: Mnie bardziej zastanawia czemu w sloganie Flagship killer użyli daty 2016... Do 2016 jeszcze kawałek czasu, zanim pojawią się flagowce 2016 to pewnie z pół roku minie i będą zdecydowanie lepsze niż OPT
@Pirzu: z tego co pamietam mowiono ze w opo sa 2 glosniki ale mono..nie wiem jak w opt..
generalnie robi się to czego się bałem czyli wypuścić jeden dobry model w dobrej cenie a potem już jechać na opinii i realizować zyski ...samsung też miał taki model (galaxy s2) a w dawnych czasach np sony ericson k750i
@Pirzu: zalezy co komu potrzebne, ja sam mam opo i jestem bardzo zadowolony ale przydalaby sie czasem podczerwien,,nfc nie uzywam ale wiem ze niektorzy moga na to narzekac, wbudowana bateria mnie tez boli bo mimo ze teraz jest swietna i trzyma bardzo dlugo jednak ja rzadko zmieniam telefony i za pare lat moze byc klopsik..jak dla mnie za mało nowości w opt w stosunku do opo, jakbym miał dziś kupować telefon