Wpis z mikrobloga

@Leniek: A jak trzasnę fotki do końca miesiąca z: maserati quattroporte, ghibli, lamborghini aventador, bmw m4, nową S, nowym audi q7, oraz customem na płycie z3 to będą to moje auta? :)
  • Odpowiedz
@chrupert: Jeśli przez kilka miesiecy będziesz sobie strzelał fotki za kierownicą jednego z nich w kilku końcach polski, okleisz reklamą swojej strony i zaprosisz na jazdę próbną to prawdopodobnie będzie twoje. Akurat z całą stajnią supercarów mogę mieć zdjęcia "od ręki" - znajomy pracuje w wypożyczalni egzotyków więc jednorazowe foto to nie problem dla nikogo
  • Odpowiedz
@Leniek: Uwielbiam takich typów. Nikt nigdy o nim nie wspominał. Google wywala raptem jedną stronę. Robi szkolenia na "setki osób z kilkunastu krajów"... taki Grzesiak dla ubogich. Mnie nie zdziwi, jak będzie miał dowolne autko które jeszcze nie zostało wyprodukowane :)
  • Odpowiedz
@Leniek: Fotki mogę strzelać ile chcę, nawet w Berlinie, Paryżu czy Madrycie. Strony swojej nie podam, a jeździć nie swoim autem nie dam. I na tym numer polega... To nie moje auta!. Ale mogę zrobić wrażenie, że jednak moje.
  • Odpowiedz
@Leniek: Jeszcze chwile poświęciłem na poczytanie o tym wawrzyniaku - na takie czerstwe teksty to dawno nie trafiłem. Wisisz mi nowe soczewki, bo te które miałem popękały ze wstydu ;/
  • Odpowiedz