Wpis z mikrobloga

@Lysy88: chyba sobie kpisz
@navazz: Szkoda człowieka, bardzo dobrze sprawował swoje stanowisko, przypominam że w wyborach
następujących bo rozdmuchaniu całej tej afery przegrał o piczykłak. Cała akcja była z góry ustawiona, lekcja dla innych żeby nie podskakiwali. Jak Małkowski dostał wezwanie do prokuratury to zamiast poczekać od razu wysłali bagiety, zapraszając przy tym media i wyprowadzili go skutego, ładną scenę przygotowali.
@PanMieszko: To dlaczego tych dowodów do sądu nie dostarczyłeś? Chłop bęknie na 5 lat teraz. A te seks telefony? Zdjęcia z opuszczonymi gaciami w ratuszu? Czy to mistyfikacja?
@fabek: bo nie miałem dowodów tylko poszlaki, zwykły szary człowiek nie ogarnie takiej sprawy. Wnioski wyciągnąłem takie, że urzędniczka została przekupiona i go podpuściła do takich zachowań, stąd dowody.
@PanMieszko: Czyżby CJM miał konto na wykopie? To był paskudny niegodziwiec, cenzor i menda, cyniczny człowiek wykorzystujący ludzi. Pogadaj z kimś z urzędu miasta to sie dowiesz jaki był zajebisty.
Jednak wisienką na torcie zawsze były jego koneksje z kościołem, który kiedyś sam, za czasów młodości zwalczał. Kupował poparcie babć, bo proboszcz na mszy czytał, że kwiaty ufundował prezydent ( autentyk, sam słyszałem to w kościele za jego rządów). Brzydzę się