Wpis z mikrobloga

@arkadiuszl4g: Mysz + klawiatura, na filmie pokazałem mysz bo ciężko pokazać skróty klawiszowe w momencie kiedy easystroke ich używa... Te bajery z gestami myszy są jak siedzę z dala od komputera i korzystam z tabletu albo myszy...
@arkadiuszl4g: Wiem, mimo wszystko i tak dodaje po dwa komentarze za jednym razem...

@c4-pl-: No jak nie odróżniasz unity od gnome to spoko

@psi-nos: No tak tylko jak bardzo konfigurowalne jest to środowisko kiedy to ja muszę wybierać z zestawów które działają a nie z zestawów które, są dostępne
@Kryspin013: bardzo ładnie. Teraz pytanie - ile godzin poświęciłeś na konfiguracje, co będzie jak chcesz odpalić apkę polegająca na KDE3 i druga na KDE4.
No i jak latwo dodaje się skróty do instalowanych apek spoza repo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@edgar_k: Jakie skróty? Wewnątrz aplikacji? Czy ścieżkę do binarki?

Aplikacje w qt wyglądają normalnie. Masz mumbla jako przykład. Z kde nic nie instaluje żeby pokazać bo zazwyczaj jedna apka wymaga pół środowiska.

Na konfigurację poświęciłem mniej czasu na kde a mam ustawione to co chciałem. I w sumie nie wiem ile to mogło trwać... Jak masz easystroke i czegoś do niego potrzebowałem to dodawałem na bieżąco co mogło zająć kilka sekund.
Pobierz Kryspin013 - @edgar_k: Jakie skróty? Wewnątrz aplikacji? Czy ścieżkę do binarki?

A...
źródło: comment_Wx1lW9YZ5ZnVWa5gW5tYjGg22zboNj8q.jpg