Wpis z mikrobloga

#informatyka #system #windows

mój #rozowypasek kupił 2 dni temu lapka lenovo b50-80 i7 5500 4GB 1TB M330
ja sie zająłem instalacjami
postawiłem system wgrałem sterowniki, office i inne programy oraz aktualizacje windy i ....
bęc winda 7 U sie #!$%@?ła i komp sie wyłączył, włączyłem go ale nawet do momentu ładowania systemu nie doszedł kiedy znowu zdechł i tak ciągle, rano się odpalił na chwile i załadował po czym zdechł

wiec format i instalacja windowsa 7 pro z innego źródełka , wszystko pięknie ładnie serowniki office programy aktualizacje i zdechł .... no qwa, reinstalka jeszcze raz i to samo

ktoś moze ma pojęcie o co mu chodzi? bo ja już nie ogarniam, lapek ma 2 dni i nieda się na nim pracować a #rozowypasek potrzebuje na gwałt do pisania pracy bo już dedline sie zbliża

w logu sa błędy
WMI identyf 10
ewentlog 1101
kryt yczny Karnel-Power 41

ale nie wiem co i jak z tym zrobić ...ktos ma jakiś pomysł ?
  • 15
@naprawalaptopow:

mam do was pytanie ...
kupiłem nowego lapka lenovo b50-80 i7 5500 4GB 1TB M330
w trv euro agd i mam z nim problem bo przy średnim obciazeniu procek zaczyna sie szybko przegrzewać i system kapituluje
jest na to jakaś metoda?

co teraz z lapkiem bo on się w takim stanie do niczego nie nadaje, czy mozna go wymienić czy jak ? bo obawiam sie że tylko gwarancja czyli 2
@naprawalaptopow: wyłącza się ot tak po prostu program OCCT pokazuje że już przy 80% temp dochodzi do setki na procku to samo pokazują logi dziennika ze karnel-power ograniczał moc procka

WMI identyf 10
ewentlog 1101
krytyczny Karnel-Power 41

radiator ogólnie zimny jak go dotknę, powietrze wydmuchiwane niewiele cieplejsze niż to otoczenia
a komp się wyłącza jak tylko pości mu się coś cięższego do robienia

nie wiem czy fabrycznie jest wadliwy bo