Wpis z mikrobloga

@thrawn41: wy na prawdę nie ogarniacie tego co się dzieje w Europie od jakiegoś czasu?
Dogadalismy się na tyle na ile to możliwe to zaakceptowalismy rozwiązanie. Węgrzy, Słowacy i tak będą musieli się zgodzić, co najwyżej dostaną za karę po tylku od Merkel przy najbliższej okazji.
BTW jak się Węgry z Ruskami dogadali to wykop szalał z nienawiści wiec jak jest w końcu?
BTW jak się Węgry z Ruskami dogadali to wykop szalał z nienawiści wiec jak jest w końcu?


@krzych0: ja nie szalalem. Media przedstawiły to w krzywym zwierciadle. Przedluzenie umowy gazowej i troska o mniejszosc węgierską na Ukrainie to dla mnie nie było nic szokującego.
@thrawn41: #!$%@?. Jakiekolwiek ustępstwa i podpisywanie jakichkolwiek porozumień z krajem który był na ostrym celowniku przez całą Unię, zapraszanie Stalina XXI wieku na złość Merkel...no zajebista solidarność k****. Cholera mnie bierze, myślimy o interesach wszystkich tylko nie swoich, jakie to polskie.

Z dyplomacja jest jak z biznesem, szarpiesz ile się da dla siebie. Możemy się uśmiechać do siebie, pić wódkę razem i rozmawiać o rodzinie ale na samym końcu i tak
@thrawn41: nie narody, a ich rządy.. Tylko czekać, aż aktualnie rządzący Polską dostaną intratne posadki w UE. A zależy im na czasie, żeby się nachapać zanim UE się rozpadnie, o czym doskonale wiedzą.