Wpis z mikrobloga

Mirki !

Jako, że już uporałem się z reinstalką systemu - mam problem z aktywacją. Wyciągnąłem sobie swój OEM klucz ale przy próbie aktywacji wyskakuje mi błąd. Jestem obecnie na #windows8 , podczas prośby o klucz kliknąłem pomiń, zaraz migruję na #windows10. Jak ja cholera mam to aktywować ? Wcześniej przed odesłaniem laptopa do serwisu miałem aktywowanego win10. Teraz prosi mnie o podanie klucza przy instalacji win10, jak wpisuje ten co sobie z biosa wyciągnąłem to mówi, że błędny. Czo robić ? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#laptopy #informatyka #komputery

  • 13
@tomasz-jablonski: no dobra, a co mam zrobić jak instalator poprosi mnie o podanie klucza ? Mam podać ten co wyciągnąłem sobie Windows Product Key Viewer czy kliknąć pomiń i aktywować go jakoś komendami w CMD, których jeszcze nie znam ?
@tomasz-jablonski: nie działa. Generalnie przy instalacji win na ssd wpadłem na pomysł, że podzielę sobie HDD na pół po 450 gb. Tak zrobiłem i jak zainstalował się windows miałem tylko jedną partycję ważącą 450 gb, nie było drugiej i nie było też 20 gbtowej partycji recovery. Teraz nie mogę wejść do BIOSa. :< Coś czuję, że nabroiłem. F12 nie działa.