Wpis z mikrobloga

Zrobiłabym sobie takiego babola w nosie, ale chyba już jestem za stara ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ładnie to wygląda na takich naturalnych dziewczynach (chociaż ta mogłaby być mniej wymalowana, wtedy byłoby ideolo), na karynach z namalowanymi brwiami to już wygląda zbyt sztucznie jak dla mnie.

#ladnapani #piercing #piercingboners #rozowepaski
Mikimoto - Zrobiłabym sobie takiego babola w nosie, ale chyba już jestem za stara ( ͡...

źródło: comment_rdECOZ1nIdUBmhkG5tgUuUMMrEhC3eLT.jpg

Pobierz
  • 72
@Mikimoto: ta Luxuria ma taki kolczyk między innymi ale ma jakis taki krótki i wygląda to jakby zawsze miała gluta w nosie, natomiast ostatnio na crossficie widzialem laske która miala duzo kolczykow i tez taki ale ta z kolei wygladała #!$%@?ście.. ogoleni lubie laski mają kolczyki w ciekawych miejscach, podgolone głowy i tatuaże :D ale wszystko musi pasować...
@Afropolon: hipokryzji? nie mam namalowanych brwi, nawet ich nie skubię :D
@nomadicgoogler: gdzie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@FilozofujacaCalka: nie
@jarema87: racja, racja
@epi: tak uważasz? moim zdaniem wygląda ciekawie
@MakRojal: @1Jurko: @Nidden: @anonim1133: @jamtojest: @shibe: @Kopytko1: @groszek71: ja myślałam o takim jak na zdjęciu poniżej, ale niestety na foto widać tylko połowę twarzy. taki też
Mikimoto - @Afropolon: hipokryzji? nie mam namalowanych brwi, nawet ich nie skubię :D...

źródło: comment_d5C3QWk7gAmwyjwTk64IcMReC1bZAgP4.jpg

Pobierz