Wpis z mikrobloga

Mógłby ktoś mi wycenić te konto?

Konto 30lvl, ostatni raz chyba z silverem skonczylo, bo sie przenosilem na poczatku roku na euna (albo przed sezonem jeszcze), wbilem platyne, przenioslem sie z euna na euw z powrotem i dalo mi srebrną obramówkę. Ma zapewne hidden elo złoto/platyna.

Runki - wsio w setach albo 9x albo 3x

Marki: ArP, Armor, P.Dmg, AS, MPen,
Seale: AS, Arm, Ereg, Hp/lvl, Mpreg/lvl
Glyphy: Ap, Mr/lvl, AS, Mr, Ap/lvl,
Quinty: AP, MS, ARM, ArP, P.Dmg, AS, Hp, Lifesteal, GP10,

13 stron run.

Czampy: Ahri, Akali, Alistar, Amumu, Anivia, Annie, Ashe, Azir, Blitzcrank, Braum, Caitlyn, Cassiopeia, Cho, Corki, Mundo, Elise, Evelynn, Ez, Fizz, Galio, GP, Grag, Heca, Irelka, Janina, J4, Jax, Kassa, Kata, Kayle, Ken, Kazik, Kogmaw, Lb, Leesin, Lucian, Lux, Malph, Maokai, Master Yi, MF, Morde, Morgana, Nasus, Nauti, Nida, Nunu, Olaf, Ori, Poppy, Ram, Rene, Rengar, Riven, Rumble, Ryze, Shaco, Shen, Shyvana, Singed, Sion, Sivir, Skarner, Sona, Sora, Syndra, Talon, Taric, Teemo, Thresh, Trist, Trundle, Trynda, TF, Udyr, Vayne, Veig, Velkoz, Vi, Vlad, WW, Xerath, Xin, Zac, Zed, Ziggs.

Skiny: TPA Shen, Officer Vi, Pool Party Rene, Jade Fang Cassio, Steel Legion Lux, Rageborn Mundo, Panda Teemo, Frostblade Irelia, Sandscourage Skarner, Arctic Warfare Caitlyn, Charred Maokai, Pharaoh Nidalee, Nurse Akali, Desperada Cassiopeia, Mad Hatter Shaco, Gentleman Cho, Mercenary Kata, Corpo Mundo, Frosted Ezreal, Warring Kingdoms Xin Zhao,

Btw #!$%@?, miaøem Vandal Gragas.. usunęli mi ją.. ?

#gry #lol #leagueoflegends #wycena
  • 10