Wpis z mikrobloga

@zorza: Bar Chrupek na rozwidleniu Kamiennej i Hubskiej. Domowe żarcie za śmieszne pieniądze w porównianu do wielkości porcji jaką dostaniesz. Jeżeli włoskie knajpy to Siesta Tratoria na Ślicznej, jedna z lepszych kuchni włoskich.
@musialmi: Fakt, dlatego siadam na zewnątrz a znajomi biorą na wynos. Jednak samo żarcie jest całkiem spoko. Szczególnie biorąc pod uwagę wskaźnik cena / jakość. Niestety, nie można mieć wszystkiego...
Za to nie rozumiem polecania Pizza party, kiedy dookoła jest wspomniana Siesta Tratoria, Casa Grande z piecem opalanym drewnem, czy chociażby sieciówka Pizza Station. Kiedyś jak w tym miejscu był jeszcze Gruby Benek była całkiem spoko, teraz wybaczcie ale IMO Pizza
@Gostek: Haha, przecież Pizza Party i Gruby Benek to jest ta sama pizza :D W tej Siesta Trat(t)oria nie jadłem nigdy, nie słyszałem o niej. A Casa Grande to włoska pizza i trzeba zapłacić znacznie więcej, by się najeść (porównując do Pizza Party). A w Chrupku jest siedzenie na zewnątrz? oO Na Gajowej jest Bar Mleczny w miejscu byłego lumpeksu, obok dużego kiosku monopolowego przy Wesołej.
@GoodDzob: A właśnie, że
@musialmi: Była ta sama pizza. Chodziło mi o to, że od kiedy przemianowali się na Party Pizza to zeszli straszliwie na psy. Ciasto od kiedy pamiętam było słodkie ale składniki kiedyś były całkiem w porządku. Pizza z Grubego uratowała nie jedno Gastro. Jednak w przeciągu około 3 lat zjadłem tam dwa razy pizze i dwa razy byłem przerażony jakością. Kiedyś "na podwójnym wypasie" był faktycznie wypasem, teraz wszystko jest jakby imitacją
@Gostek: Co do Casa Grande - to wszystko prawda, tylko kolega zapytał o 17:00 o obiad "za rozsądne pieniądze", a ty mu dajesz "smaczną z premium składnikami".

A co do Party Pizza - w Grubym Benku też jest słodkie ciasto i to jest atut tych dwóch pizzerii. Co do składników - okej, w Grubym Benku są lepszej jakości i ilości ^_^
@musialmi: Si Senior, Ale jak na premium pizzę 18,90 zł za dużą (32cm) z szynką i pieczarkami to nie jest wygórowana cena. Party ma porównywalne średnie (30cm) Popularne Party za 19,97zł. Fakt że mega grubsze ciasto ale obiad jak znalazł.

A mówiąc o Benku w czasie teraźniejszym mówisz o tym nowym? Pytam bo to trochę dziwna systuacja, której do końca nie kumam. Był sobie Gruby Benek z dwoma lokalami (Wieczysta i
@Gostek: Ta propaganda "duża (32cm), średnia (30cm)" :P Duża pizza zaczyna się od 36cm, do kutwy nędzy 18,90 to cena w promocji, prawda?

Benek to Benek, ogólnopolska sieć. Niedawno byłem na Kościuszki i jadłem Benka Górala - ekstra pizza *_*